SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długość brania odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1400
Witam kilka dni temu przeciążylem kręgosłup zbyt intensywnymi treningami , i musiałem pójść do lekaża oczywiście rodzice uznali że to wina suplementów i zabrali całą reklamówe do lekaża , żeby sie dowiedzieć co to jest on poczytał i mówi że nie moge tego brać dłużej niż 2 miechy i 2 miechy przerwy ponieważ będzie to miało złe konsekwęcje w przyszłości.
O to co zażywam- vitaminy olimpa , omega 3 , zma ,kreatyne , hmb, glukozamine, guarane, bcaa, beta alanine i brorę to już dobre 7 miesięcy bez dnia przerwy . Co o tym sądzicie zrobić troche wolnego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
Dokladnie. Smiesza mnie ludzie ktorzy wydają gruba kase na jakies sumplementy i odżywki biorąc je garsciami. Prawda jest taka ze jedyne warte są te co napisalem plus wlasnie przedtreningówki. Lepiej nie kupowac nic wiecej i zainwestowac to w dobre jedzenie albo jakas kuracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699673
o przerwy to zapewne tyczyły się glukozaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1400
Nie mówił żebym wszystko odstawił na 2 miesiące , coś mi sie wydaje że ch** sie zna , a i kreatyne biorę dopiero 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699673
no to piszesz najpierw ,że bierzesz wszystko 7 miesięcy a teraz że kreatynę 3 tygodnie
zdecyduj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9459
flex1976
o przerwy to zapewne tyczyły się glukozaminy


Czemu akurat glukozaminy? Powinno sie ja brac cyklami? A jak ma sie sprawa z flexami - mozna je wlaczyc do stalej suplementacji czy raczej cyklowo?

Z gory dzieki za odpowiedz, tak mnie jakos to zaciekawilo bo biore stale takie preparaty, tylko zmienia sie producent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699673
dlatego że lekarza często tak praktykują 6-8 tygodni i przerwa
spokojnie możesz brać dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4085
Jeśli kiedy kol wiek zobaczysz material na studiach medycznych, nigdy więcej nie powiesz o jakim kol wiek lekarzu,że "ch**a się zna".
To właśnie oni się tu powinni udzielać,a zazwyczaj udzielają się ludzie , którzy czytają artykuły w internecie, napisanych przez takich ludzi jak oni sami z tą różnicą, że sprawdzali na sobie produkty o których piszą.

Lekarz ma taki materiał anatomii do ogarnięcia,że to się w pale nie mieści, tyle gówna do wykucia, on czytając ten skład wiedział więcej i widział więcej, niż zapewne Ty kiedy kol wiek pojmiesz,że tyle można ogarnąć o tych składnikach - wierz mi


Zmieniony przez - Wilus1 w dniu 2014-01-06 00:58:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4913
Wilus1
Jeśli kiedy kol wiek zobaczysz material na studiach medycznych, nigdy więcej nie powiesz o jakim kol wiek lekarzu,że "ch**a się zna".
To właśnie oni się tu powinni udzielać,a zazwyczaj udzielają się ludzie , którzy czytają artykuły w internecie, napisanych przez takich ludzi jak oni sami z tą różnicą, że sprawdzali na sobie produkty o których piszą.

Lekarz ma taki materiał anatomii do ogarnięcia,że to się w pale nie mieści, tyle gówna do wykucia, on czytając ten skład wiedział więcej i widział więcej, niż zapewne Ty kiedy kol wiek pojmiesz,że tyle można ogarnąć o tych składnikach - wierz mi


Zmieniony przez - Wilus1 w dniu 2014-01-06 00:58:27


Niestety bardzo wielu lekarzy wypowiada się na temat suplementacji bazując na stereotypach i niedomówieniach, taki jest fakt.

"Zrób jednego dnia to, czego nikomu się nie chce,
a drugiego dnia będziesz mieć to, czego chcą wszyscy.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
w takim wieku wystarczy ci 2 miesieczna gluko na pol roku masz spokoj, z dopalaczami jak guarana tez nie przesadzaj a kreatyna powyzej 12 tyg nie ma sensu bo tak sie osłabi jej działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
wieku nie podales ale stawiam ze masz z 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6353
Pamiętam kiedyś jak jeszcze byłem piękny i młody a teraz to tylko zostało "i", gdy zaczynałem swoją przygodę z siłownią, odżywkami to też miałem takie akcje z lekarzami. W domu ciągle gadanie że jem dopalacze i sterydy itd. Kiedyś mnie strasznie plecy bolały i podczas wizyty u lekarza mama powiedziała, że jem jakieś prochy nie wiadomo skąd to jest bo zamawiałem przez allegro. Lekarz jej takich głupot nagadał,że głowa mała. Kreatynę nazwał silnym sterydem a białko szkodzi na żołądek. Stwierdził że wystarczy pić wodę, jeść witaminy i żadne odżywki nie będą potrzebne a jak już to kupować je w aptece ) tak to jest z naszymi lekarzami ogólnymi co znają się na wszystkim jak i na niczym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy jak dawkować suple !!

Następny temat

Pytanie nt BCAA i ZMB6

WHEY premium