logo
zamknij zamknij

Dłuższa przerwa jaki trening wybrać

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2098

0 5 0
napisał(a)
Mistrz2378
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 121 dni Przeczytanych tematów 1413
Witam :)
Trenowałem przez parę miesięcy według planu z forum - pierwszy rok treningów - skończyłem na etapie 5. Przytyłem z 58 do 69 kg, później zacząłem prace sezonową i dość mocno spadła mi waga. Z początkiem roku szkolnego nie miałem za dużo czasu na treningi i chodziłem nieregularnie. Spadłem z wagą do 64 kg i chce teraz wrócić do regularnych ćwiczeń i tu moje pytanie:
Jaki trening powinienem wybrać ? Wrócić do etapu 5 z pierwszego planu, ułożyć od nowa FBW czy może przejść na split ?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1608 Napisanych postów 41734 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 313192
Za trening dzielony nie ma co się brać. Cofnij się o jeden lub dwa etapy i zrób trening taki na wejście na obroty .

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1522 Napisanych postów 35532 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 221936
W mojej opinii powinieneś zacząć od jakiegoś FBW przynajmniej na jakieś 3-4 tygodnie. Po tym czasie dalszy trening już wg stopnia zaawabsowania czyli albo dalej FBW lub inne metody

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Niegocin
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 452 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7742
Jak koledzy wyżej również szedłbym w kierunku FBW.
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2030 Napisanych postów 35652 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253750
Mistrz2378
Witam :)
Trenowałem przez parę miesięcy według planu z forum - pierwszy rok treningów - skończyłem na etapie 5. Przytyłem z 58 do 69 kg, później zacząłem prace sezonową i dość mocno spadła mi waga. Z początkiem roku szkolnego nie miałem za dużo czasu na treningi i chodziłem nieregularnie. Spadłem z wagą do 64 kg i chce teraz wrócić do regularnych ćwiczeń i tu moje pytanie:
Jaki trening powinienem wybrać ? Wrócić do etapu 5 z pierwszego planu, ułożyć od nowa FBW czy może przejść na split ?

Możesz nawet wrócić do etapu 5 .

I staraj się już nie odpuszczać treningów. Te 2-3 godziny tygodniowo każdy znajdzie, tym bardziej uczeń
napisał(a)
Mistrz2378
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 121 dni Przeczytanych tematów 1413
To wracam do etapu piątego i kończę plan :) Dziękuje za pomoc :D
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1608 Napisanych postów 41734 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 313192
Powinno być optymalnie dla Ciebie. Potem modyfikacja planu albo zmiana i ogień dalej _)

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening silowy, budowa mieśni, a biegi maratońskie

Następny temat

rampa - progresja

Ziemniaki czy bataty? Porównanie okiem dietetyka

Leksykon suplementacji: Tauryna

Dagmara Machij znów wolna!

Placki do tortilli - porównanie okiem dietetyka

Leksykon suplementacji: Witamina K2

Cel treningowy - konieczny aby rozpocząć przygodę z siłownią