SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dłuższa przerwa jaki trening wybrać

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2185

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1413
Witam :)
Trenowałem przez parę miesięcy według planu z forum - pierwszy rok treningów - skończyłem na etapie 5. Przytyłem z 58 do 69 kg, później zacząłem prace sezonową i dość mocno spadła mi waga. Z początkiem roku szkolnego nie miałem za dużo czasu na treningi i chodziłem nieregularnie. Spadłem z wagą do 64 kg i chce teraz wrócić do regularnych ćwiczeń i tu moje pytanie:
Jaki trening powinienem wybrać ? Wrócić do etapu 5 z pierwszego planu, ułożyć od nowa FBW czy może przejść na split ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2519 Napisanych postów 47604 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 545639
Za trening dzielony nie ma co się brać. Cofnij się o jeden lub dwa etapy i zrób trening taki na wejście na obroty .

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2611 Napisanych postów 38897 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297004
W mojej opinii powinieneś zacząć od jakiegoś FBW przynajmniej na jakieś 3-4 tygodnie. Po tym czasie dalszy trening już wg stopnia zaawabsowania czyli albo dalej FBW lub inne metody

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 468 Napisanych postów 645 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12994
Jak koledzy wyżej również szedłbym w kierunku FBW.
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2966 Napisanych postów 40494 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 310915
Mistrz2378
Witam :)
Trenowałem przez parę miesięcy według planu z forum - pierwszy rok treningów - skończyłem na etapie 5. Przytyłem z 58 do 69 kg, później zacząłem prace sezonową i dość mocno spadła mi waga. Z początkiem roku szkolnego nie miałem za dużo czasu na treningi i chodziłem nieregularnie. Spadłem z wagą do 64 kg i chce teraz wrócić do regularnych ćwiczeń i tu moje pytanie:
Jaki trening powinienem wybrać ? Wrócić do etapu 5 z pierwszego planu, ułożyć od nowa FBW czy może przejść na split ?

Możesz nawet wrócić do etapu 5 .

I staraj się już nie odpuszczać treningów. Te 2-3 godziny tygodniowo każdy znajdzie, tym bardziej uczeń

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1413
To wracam do etapu piątego i kończę plan :) Dziękuje za pomoc :D
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2519 Napisanych postów 47604 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 545639
Powinno być optymalnie dla Ciebie. Potem modyfikacja planu albo zmiana i ogień dalej _)

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening silowy, budowa mieśni, a biegi maratońskie

Następny temat

rampa - progresja

Smutek i frustracja hamują treningowy progres Smutek i frustracja hamują treningowy progres Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Resveratrol i leucyna - kombo na spalanie tłuszczu Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? 6 najważniejszych suplementów po treningu 6 najważniejszych suplementów po treningu Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję