SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym zabić smak tuny i łososia?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78
Szukam dobrego rozwiązania bo aż mi niesobrze na myśl o kolejnej puszcze. Potrzebuję czegoś żeby ryba + ryż/kasza jaglana były możliwe do przełknięcia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Skoro coś Ci nie smakuje, to tego nie jedz. Masz wiele innych źródeł białka do wyboru. Ew. zapraszam do działu kuchnia sfd. Być może znajdziesz tam przepisy, które Ci odpowiadają.

https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-10-13 08:57:31

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
No ale dlaczego uparłeś się tak na tuńczyka ? Po pierwsze masz inne rodzaje źródła białka po drugie jedzenie częste tuńczyka z puszki jest niezdrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78
flex1976
No ale dlaczego uparłeś się tak na tuńczyka ? Po pierwsze masz inne rodzaje źródła białka po drugie jedzenie częste tuńczyka z puszki jest niezdrowe.


Nie uparłem się - szukałem dobrego źródła - tak wiem o rtęci metalach itd ale nie miałem do tego dobrego pomysłu bo nie mam zawsze czasu lub umiejętności żeby coś szybko i dobrze przygotować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1119 Napisanych postów 3768 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68328
Raz w tygodniu możesz kupić wędzoną rybę i zjeść z pieczywem, raz jakąś świeżą, surową (kiedy masz czas) i przyrządzić od razu na dwa dni - np. upiec/usmażyć z ziemniakami, surówką... i już masz 3 porcje ryby, bardziej wartościowe niż z puszki.
Ryba z kaszą to faktycznie mało atrakcyjne danie.

Pozdraiwam.

P.S. - Kupujesz np. filety ze skórą, solisz, po pół godzinie oprószasz mąką i smażysz na maśle klarowanym. Nie jest to jakaś filozofia.


Zmieniony przez - M-ka w dniu 2016-10-11 23:19:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
moze spróbój sałatkę/pastę zrobić, tunczyk, jajka, avokado,cebula olej.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1119 Napisanych postów 3768 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68328
Albo pasta do pieczywa - wędzona ryba plus trochę szczypiorku lub posiekanej cebuli, pieprz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Świeżą rybę robi się mniej więcej połowę czasu jaki trzeba poświęcić na ugotowanie ryżu(chyba, że ktoś lubi wióry ), a możesz przecież te czynności robić jednocześnie, więc po co tu puszka?
Świeży, dobry łosoś, czy tuńczyk nie śmierdzi "rybą", a jak już masz takiego z Lidla czy Biedronki, to do łososia polecam marynatę z soli, ostrej papryki i kurkumy, maskuje wszystko.
Tuńczyka natomiast kiedyś miksowało się z colą lub sokiem pomarańczowym. Sprawdzałem też w ten sposób jajka, nie polecam.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2016-10-12 08:11:41
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Koniu151

Tuńczyka natomiast kiedyś miksowało się z colą lub sokiem pomarańczowym. Sprawdzałem też w ten sposób jajka, nie polecam.



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2016-10-12 08:11:41


To już chyba gorzej niż twaróg z oliwą, coś na poziomie koktajlu z surowej wątróbki.

Jak już koniecznie chcesz rybę z kaszą, to zrób jakąś sałatkę z tuńczyka z pęczakiem - na zimno. To akurat jest niezłe połączenie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
dobrze że mamy Konia i na sobie to przetestował
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Koniu151

Tuńczyka natomiast kiedyś miksowało się z colą lub sokiem pomarańczowym. Sprawdzałem też w ten sposób jajka, nie polecam.





Ja próbowałem kurczaka gotowanego ,również nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
anubis84
dobrze że mamy Konia i na sobie to przetestował


Z tego co pamiętam, to patent z działu Doping, modny z 10 lat temu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy , dieta na mase

Następny temat

Budowa masy mięśniowej

WHEY premium