SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czym golić brodę?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2391

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 115
Panowie, co polecacie do golenia brody? Jakiś trymerek? Chodzi mi o taką, żeby wyglądała jak tygodniówka, nic długiego. Żona ma trochę sprzętów babylissa i mówi, żeby od nich brać. Co Wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7200 Napisanych postów 60281 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 499126
Są golarki dedykowane do włosów & brody. Wybór spory, zależy od funduszy...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7606 Napisanych postów 106824 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1239507
sam mam baby blissa, już kolejnego i daje radę, nie miałem z nimi zadnych problemów, najlepiej brać zasilane akumlatorowo sieciowo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1723 Napisanych postów 46959 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475653
krystekwolf
Żona ma trochę sprzętów babylissa i mówi, żeby od nich brać. Co Wy na to?

Podobno firma ok i daje rade , osobiście stosuje phillipsa
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 115
A ja na razie muszę testować tego babylisa, bo jak tylko powiedziałem żonie,że chcę coś do golenia to dostałem taki prezent na urodziny :P Na razie w porządku. Nie narzekam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7606 Napisanych postów 106824 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1239507
też nie narzekam, to już drugi z kolei.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1723 Napisanych postów 46959 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475653
krystekwolf
A ja na razie muszę testować tego babylisa, bo jak tylko powiedziałem żonie,że chcę coś do golenia to dostałem taki prezent na urodziny :P Na razie w porządku. Nie narzekam ;)

najważniejsze że się sprawdza w użyciu , o tej firmie są również dobre opinie

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3296
Pod wpływem nachalnych reklam na YT kupiłem PHILIPS ONE BLADE i powiem szczerze, że jest super. Najważniejsza dla mnie sprawa, to, że jak goliłem się dotąd elektrycznymi golarkami, to zawsze miałem twarz czerwoną jak burak - tutaj to nie występuje, bo po ogoleniu jest wrażenie jakbym ogolił się poprzedniego dnia wieczorem, są nakładki i używam też do skracania brody, na "gładko" golę jedynie szyję. Minus to taki, że ostrza są dość drogie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
twistedme
Najważniejsza dla mnie sprawa, to, że jak goliłem się dotąd elektrycznymi golarkami, to zawsze miałem twarz czerwoną jak burak - tutaj to nie występuje.

masz na myśli całe równomierne zaczerwienienie jednolite skóry czy bardziej takie czerwone kropeczki ?
1

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3296
Pamiętam, że z 10 lat temu kilka razy robiłem podejście do maszynek elektrycznych - miałem taką z 3 okrągłymi ostrzami, jak również taką klasyczną, prostą. Efekt zawsze ten sam - jednolite zaczerwienienie i bolesność golonych miejsc. Pamiętam też, że był problem z dogoleniem wszystkich włosków. Myślałem, że po np. miesiącu mi minie, ale nie mijało. Ten One Blade goli idealnie. Można nim też na mokro. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Z taką dużą dokładnością ogolić jest pewien problem, dla osób z dużym zarostem może się średnio sprawdzić

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uraz oka