SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czy wioslarz cos daje??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4336

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43245 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Mam pytanie. Nie chodze na silownie bo nie mam na to czasu. A w domu mam malo miejsca na pozadny sprzet kulturystyczny. A wiec pomyslalem o wioslarzu. Czy wioslarz moze mi pomoc zbudowac sylwetke? chodzi glownie o budowe ciala od pasa w gore. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje. wigg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 12783 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 104474
Owszem , może pomóc :) i jest to jadna z najciekawszych opcji jeżeli chodzi o górna połowę ciała.Sztangielki(regulowane obciążenie) również mile widziane dla bardziej beztlenowej pracy mięśni.

Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5060
A ja mam wioslarza w formalinie!!!!

Hekum Kekum!

Weapon They Fear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening ACT

Następny temat

Pytanie o trening

Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Olej kokosowy a cholesterol Olej kokosowy a cholesterol Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać?