SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czy warto zainwestowac w spalacz??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 620

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Pytanie jak w temacie,od miesiace robie Beachbody Insanity,diete mam ustalona przez dietetyka,plus suplementacje.Duzo tluszczu nie mam tylko opona na brzuchu troche mnie drazni,dlatego pytam czy warto zainwestowac w spalac tluszczu??jesli tak to jaki??
Na marginesie dodam ze mieszkam w UK wiec zamawiac raczej bede z tego kraju :)
Dzieki za pomoc
Moje wymiary
Wzrost: 185
Waga: 84

Daze do zrzucenia tluszczu z brzucha i do wagi 78-80 pozniej zaczne trening na miesnie :)
Dzieki!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23060
Na początek pełna ankieta działu i dieta.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 48456 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272635
Od spalaczy mamy w dziale specjalny temat.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata Wagi wasza pomoc.

Następny temat

Moja dieta.

Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Higiena snu, jak o nią zadbać? Higiena snu, jak o nią zadbać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić?