SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto wykonywać te ćwiczenia?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1877



Robię je co 2,3 dzień. Warto? Dadzą efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
NIe warto . weź zacznij ćwiczyć całe Ciało , konkretny plan na biceps i robić to a nie walić tylko biceps biceps biceps :) .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1877
Ćwicze też brzuch, a teraz zacząłem biceps. Mam teraz plan chodzić na siłownię 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160340 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234070
to zacznij chodzic i cwicz cale cialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Zacznij chodzić na siłownię i ćwicz wedle jakiegoś planu z sfd , poczytaj poradniki . A nie jakieś 8 minutowe treningi :) .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 960
Na twoim miejscu wolałbym ćwiczyć jakieś FBW 3 razy w tygodniu napewno będą lepsze efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ucznia

Następny temat

Częstotliwość Ćwiczeń

WHEY premium