SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto inwestować dalej w domową siłkę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 427
Siema, od ponad pół roku posiadam "siłownię" w specjalnie w tym celu wyremontowanej piwnicy xD, mam
- 4 gryfy 36cm
- gryf łamany
- gryf prosty 180cm
- ławkę regulowaną, wolne stojaki, druga ławka do brzuszków
- wyciąg dolny i górny
no i ok. 80kg obciążenia
Z racji tego ze nie ma kto mnie asekurować planuję zakup stojaków do przysiadów z asekuracją pewnie MS-S107 albo cos trochę tańszego, dodatkowo planuję dokupić modlitewnik + trochę obciążenia.
I teraz pytanie czy z takim zestawem można się fajnie dalej rozwijać?, czy jednak publiczna siłownia da mi lepsze efekty. Osobiście dużo wygodniej ćwiczy mi się w domu, byłem pare razy na siłce (5 min jazdy samochodem z domu xD) ale zanim wrócę z pracy ok 17 to często jest ona zawalona i jakoś wole moją piwnicę :). Planuję jeszcze z rok ćwiczyć na tym oto zestawie domowym - ok czy nie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Na twoim miejscu kupiłbym sobie jeszcze drążek, bo choć masz wyciąg to mimo wszystko nic nie zastąpi drążka Co do reszty to masz w zasadzie wszystko co Ci jest potrzebne.
Na ten moment, spokojnie sobie ćwicz w piwnicy ( ,,Najwięksi wychodzą z piwnicy" ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 427
No jedynym minusem piwnicy jest to że jest ona stosunkowo niska, tak że z drążkiem musze się pożegnać albo podciągać się z podkulonymi nogami :) zostaje jeszcze trzepak ogrodowy. No ok przekonałeś mnie że warto dorzucić do tego interesu jeszcze z ~500zł na porządne stojaki.



Zmieniony przez - peczaj w dniu 2015-10-03 16:19:24

Zmieniony przez - peczaj w dniu 2015-10-04 15:14:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Smialo mozesz sie podciagac ze zgietymi nogami w stawie kolanowym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Mnóstwo ludzi podciąga się na gryfie i stojakach także będzie git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase do oceny

Następny temat

Czas pomiędzy ćwiczeniami - czy ma znaczenie dla mięśni?

WHEY premium