SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy treningi aerobowe na długie dystanse "palą" mięśnie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Witam,

Jestem fanem długich wycieczek rowerowych. Mam obawy, czy to nie koliduje z treningiem siłowym. Wiem, że jest to strzał w kolano jeśli chodzi o robienie masy, ale czy na redukcji może przyczynić się to do palenia mięśni? Często pokazuje się sylwetki maratończyków i sprinterów, gdzie tłumaczy się, że maratończyk nie potrzebuje mięśni w postaci włókien szybkokurczliwych, dlatego jest taki "suchy", a co do czego, nie chciałbym tak wyglądać Więc jak z tym naprawdę jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Każdy wysiłek w ramach mikrocyklu powinien być uwzględniany w diecie nie ma się co katować i bać innej formy wysiłki.Buduj formę na siłowni a poza nią ciesz się inną aktywnością uwzględniając ją w diecie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki następny trening?

Następny temat

Ocena treningu - potrzebuje rady bo nie wiem czy nie ide w dobrym kierunku

WHEY premium