SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to znak ze dosc metanabolu ? (Brzuch boli )

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Kurde ale dzis tych postów pozakładałem ale co za to poradze ze non stop jakies pytanie mam i nie jestem pewien swojej wiedzy wiec pisze tutaj. Problem dotyczy metanabolu w zyciu zjadłem 300tab metki ruskiej. Dzis zapodałem 2tab (2razy 5mg) i czuje ze mnie brzuch boli (chyba zełądek) mimo to ze metke łykam po posiłku (płatki owsiane z mlekiem + jogurt+ jajka) Czy to znak ze dosc metanabolu ? Nie da sie nic z tym zrobic ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
najlepiej isc do lekarza ale nie wydaje mi sie zeby to bylo po mecie bo to dopiero 2 tab zjadles

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mojego kolege bolal np brzuch jak po tablecie mety wypil sobie odzywke bialkowa.. kazdy moze miec rozne obiawy.. musisz obczaic swoj organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
moze to od cynku bo do tej mety zapodałem zaras cynk + jakies witaminy i Lacidofil. Moze za duzo tych tabsów na raz. Do lekarza nie lubie chodzic.Zastanawiam sie czy jest nadal ta metke czy nie ? Dodam ze to mogą byc wrzody zełądka. Bo kiedys mialem cos takiego ale wyleczyłem moze znów powraca prze metke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
no przez mete moga powrocic lipe masz z tabsami nie polecam a ztym lekarzem nie przesadzajcie lyknał sobie kilka tabsow brzuch go boli i do lekarza idz buhaha

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
a osłonki zażywasz -- 70mg Sylimarolu do 5mg Metki?

Mnie zawsze ratuje Sylimarol, ból brzucha -- zarzucam 70mg sylimarolu i przestaje. ale grunt to dobra dieta, jeśli pakujesz w siebie tony żarcia, to nic dziwnego, że poboloewa Cię żołądek.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
sylimarol myslałem ze na watrobe...a po metce normalne ze problemy gastrologiczne bedą zjadłes juz 300 tabl mety a wiedzy nie masz za grosz ...ehhh
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Syli jest na wątrobę. Tyrex chyba placebo masz. Pozatym różnych leków nie powinno się łykać jednocześnie, conajmniej w odstępach 30 minutowych.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 770
mialem podobny problem mnie od cynku benc bolal i to nie chudo
zrob jakas przerwe miedzy braniem mety a innymi tabletami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test wykrywający zamknięcie nasad kości długich...

Następny temat

temat z dupy

WHEY premium