SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to przebiałkowanie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
Od kilku tygodni borykam się z problemem szpetnej gęby (krosty). Od ponad trzech miesięcy wpierdzielam sporo jajek i wpc. Przy czym brak perturbacji żołądkowych.

Przyznaję że moja dotychczasowa dieta była zbyt monotonna, bardzo mało owoców i warzyw, sporo płatków owsianych, kaszy i w.w. właśnie to zmieniam. Dzienna dawka białka jak dotąd nie przekroczyła 2g/kg.

A zatem co mnie dopadło? Alergia pokarmowa, prze-białkowanie czy może nadmiar toksyn (efekt współczesnych technik hodowlanych)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8659
Może być zakwaszenie organizmu (mało warzyw i owoców a dużo białka i prod zbożowych - zaburzenie równowagi kwasowo-zasadowej) i duży poziom testosteronu przez ćwiczenia. Te przyczyny co wymieniłeś też mogą być ale żeby nie dopuścić do pojawienie się alergii pokarmowych należałoby urozmaicać dietę aby ciągle nie jeść tego samego, przebiałkowanie raczej wątpię bo nie jest aż tak dużo, toksyny też raczej nie bo tego nikt w pełni nie uniknie (ale w miarę możliwości trzeba próbować - pełne ziarna, jaja i mięso z naturalnych hodowli np od rodzinki ze wsi, ogólnie prod nie przetworzone).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
No tak, o tym nie pomyślałem. jakie produkty najlepiej wyrównują ph organizmu?

A czy antybiotyki i hormony stosowane we współczesnej hodowli zwierząt mogą być przyczyną mojego problemu? Wiem że organizm naturalnie radzi sobie z takimi rzeczami, no chyba że brak w odżywianiu odpowiednich składników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8659
Poszukaj w necie, "produkty alkalizujące". No tych hormonów, antybiotyków i innych gówien nie unikniesz bo są ogólnie stosowane, chyba że masz jakieś naturalne, pewne źródło. Może mają na to wpływ ale nie aż taki duży, w przeciwnym razie każdy miałby z tym problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
Logiczne. Z tego co się orientuje kasza gryczana jest mocno alkalizująca. Dzięki za koncept.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból w kolanie? - pomocy

Następny temat

Alkohol

WHEY premium