SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to odpowiedni trening dla mnie?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
Witam! Chciałbym ogólnie wyrobić sobie wysportowana sylwetke(cos w stylu biegaczy) nie koksow, poprawic kondycje ogolna, nabrac troche sily i sprawnosci. Poprawic wynik na drazku(jak najwiecej w ciagu 1 serii) jak najwiecej brzuszkow w 2 min. Przygotowuje sie do egzaminow w wojsku. Czy ten trening bedzie najlepsza opcja dla mnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
Moze mi ktoś podpowiedziec jakim systemem cwiczyc, aby osiagnac jak nawiecej powtorzen na drazku, brzuszkow, i dobry czas na 3km? Czy np. jeden dzien bieganie, drugi trening,np. barbary, pozniej bieganie, pozniej trening angie, bieganie, wolne, bieganie, itd ma sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
zdecydowanie dobrze trafiłeś, zdecydowanie najlepiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Dodam jeszcze, że Knife jest żołnierzem i prawdziwym iron menem, zatem możesz do niego startować z pytaniami. Myślę, jednak że go nie dogonisz szybki. Jego filmiki mordercze: https://www.sfd.pl/Parę_nieznanych_ćwiczeń_dla_twardzieli__extremalna_wytrzymałość,_siła,_sprawność!-t848973.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
Dzieki za szybka i konkretna odpowiedz. I wszsytko juz jasne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
Przykłądowo zacząłbym trening Angie:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
•100 podciągnięć
100 pompek
• 100 brzuszków
• 100 przysiadów

Z tym, ze jak to wykonywac? Np, Najpierw podciaganie, az zrobie 100 powtórzen i potem nastepne cwiczenie, czy obwodowo? Jesli obwodowo to jaki zcas przerwy meidzy obwodem o ile jest jakas przerwa, kjesli ten pierwszy wariant to ile przerwy miedzy seriami? I ile razy w tygodniu taki trening? Dodam, ze biegam jeszcze co drugi dzien.

Zmieniony przez - malcu88 w dniu 2012-04-25 21:02:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Walisz 100podciągnieć i przechodzisz do pompek, przerwy to już od Ciebie zależy, generalnie liczy się czas całości i na następnym treningu próbujesz pobić sam siebie
Chyba, że coś naj**ałem

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
Narazie zrobiłem tak: podciaganie 12, pompki 10, brzuszki 30, 1 min przerwy i kolejny obwód. Podciaganie 8, pompki 10, brzuszki 30. 7 obwodów z tym, ze 3 ostatnie po 5 podciagniec ;/ ciezko było, ale podoba mi sie trening caly czas na wysokich obrotach ;D(prawie sie zapowioetrzyłem heheh)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
tak wogóle to moj max podciagania to 12 i za 2 -3 miechy chcem startowac do woja, wiec cwiczyc tym systemem, czy jakis inny bedzie lepszy? I ile razy w tygodniu? W dni w ktore nie bedzie cwiczyl bede biegal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9420
Podziel to na obwody lepiej i staraj sie co tydzien zmniejszac ilosc obwodow a dodawac ilość powtórzeń w serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
Ale ile razy w tygodniu trenowac 3 razy? co drugi dzien?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja

Następny temat

Wysportowana Sylwetka - Koszykówka / Porady

WHEY premium