SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest eferdyna czy pseudoeferdyna?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1877
Witam, z góry przepraszam jeśli pytanie jest niestosowne ale czytam Was od dawna i wiem że znacie odpowiedź na moje pytanie.
Tylko ten dział przyszedł mi do głowy,choć wiem że to nie suplement. Chciałam kupić efedrynę, otrzymałam takie pudełeczko. Nazwa nazwą a w składzie pseudoefedryna? Jak to jest co to w końcu jest? Pogubiłam się , farmaceuta nie jestem, ale wygląda na to że to nie to czego oczekiwałam.
Jeśli uznacie że na to pytanie powinnam zostać bez odpowiedzi to proszę skasować post.
Dzięki

Nazwa: EPHEDRINE SULFATE USP
Skład:Guaifenesin 380 mg, Psweudoephedrine HCl 60 mg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tu masz opis co to jest pseudoefedryna
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pseudoefedryna

W gripxie chyba nawet jest czy innych lekach na przeziebienie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1877
Dziękuję anubis84 za odpowiedź, jednakże ja nie pytam co to jest tylko czy to co posiadam jest efedryną czy pseudoefedryną bo nazwa i skład jakoby jest ze sobą sprzeczny i mam wątpliwości poprostu co to jest.
to ze pseudoefedrynę znajdę w lekach na katar to doskonale wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
To co posiadasz to pseudo efedryna niestety
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
teoretycznie wzór efedryny i pseudoefedryny jest taki sam jak już powinno być napisane ephedrine HCL, zerknij sobie np na efedryne od kaizena jak jest opakowanie opisane itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Syntetyczny analog pseudo efedryny , stosując czysta efedrynę jest większa moc w porównaniu do pseudo stosowanej np w lekach na przeziębienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Prawdziwa efka tylko injekcyjnie czy oprócz T5 ( nie czuć zbytnio ) działa coś jeszcze sprawdzonego na rynku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1877
No dobrze...
Teraz mniej więcej to rozumiem.
Czyli zostałam wpuszczona w kanał tak?
Chciałam efedrynę a dostałam pseudo..
Chciałam to stosować w zestawieniu z cofeiną, aspiryną i l karnityną tak jak w wielu wątkach jest to przedstawione (ECA lub ECA+L)
To teraz pytanie mogę stosować to co otrzymałam i liczyć na podobne efekty czy o kant nosa z takim schematem jesli mam pseudo??


Dodam, że na siłowni jestem stałym bywalcem od roku (wczesniej inne aktywności dwie ciąże itp), treningi głównie na wolnych ciężarach i aeroby wszystko ok 4-5x/tyg
Dieta redukcyjna obecnie na 1640 kcl
Waga 68kg i wzrost 164cm
Stan z przed roku 81kg i do tej pory wszystko osiągnęłam naturalnie bez wspomagania, jednak pozostał tłuszczyk podskórny którego tak łatwo juz nie daje rady ruszyć D+T więc sięgam po coś co mi pomoże po prostu.
Oczywiście z głową na karku chce to zrobić więc wolę się upewnić ze wszystkim a widzę że tu otwarcie o tym rozmawiacie.
Dzięki za odp i sorry trochę się rozpisałam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
przeciez masz napisane
"Psweudoephedrine HCl 60 mg"

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Skoro już masz to stosuj w takim zestawie jak napisalas . Jeżeli nie bedzie widocznych efektów to wtedy pomyślisz nad zmiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Pseudoefedryna jest nic nie warta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wczasy a doping

Następny temat

Mini cut T3 i rzadka krew

WHEY premium