SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to da jakiś rezultat ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3575
Witam, dość dawno na jakimś anglojęzycznym forum natknąłem się na artykuł o mleku, że przyjmowane po treningu daje dobre rezultaty itp. Ostatnio natknąłem się na podobny artykuł na sfd (linki poniżej). A teraz do rzeczy: jestem na redukcji i zaczynam suplementacje BCAA i po przeczytaniu paru artykułów chciałbym go włączyć do stałej sumplmentacji, ale pojawia się mały problem (wydaje mi się, że ma go większość osób aktywnych w moim wieku ): kasa. Bcaa nie jest tanie a ja nie mam dużo keszu więc pomyślałem, że przy stałej suplementacji zamiast brać 8g po treningu będę brał 4g + 200/250 ml mleka. I tu moje zapytanie. czy to da jakiś rezultat ?

(prosiłbym o przynajmniej przeglądnięcie przed odpowiedzią)
https://www.sfd.pl/Mleko_po_treningu_cz.1_-t742205.html
https://www.sfd.pl/Mleko_po_treningu_cz.2_-t895141.html

z góry thx za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3575
@inetheend a ja nie rozumiem dlaczego aeroby/hiit konieczne :) (hiit pewno dojdzie ale to dopiero od poczatku roku szkolnego, 2x w tygodniu po 10 minut rano przed szkola)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak kiepsko z kasą to szkoda jej na BCAA. Poza tym to nie jest suplement, który się stosuje tak jak kreatynę, cykli się na tym nie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
stała suplementacja a konkretniej ? równie dobrze możesz bcaa używać tylko przed aero, nie stosuj się do zaleceń na etykiecie do brania rano, po południu, wieczorem bo to bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3575
Tak wiem, stosuje go teraz tylko po treningu (tak wyczytałem), jestem na redukcji więc ochrona mięśni mi się raczej przyda. Przynajmniej ja wychodze z takiego założenia. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3575
nie, nie chce mi sie :D wydaje mi się, że mam wystarczająco ujemny bilans, waga schodzi (po 1-szym tygodniu) 1,5kg na minusie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3575
fat pale, rzezbe zostawiam w tyle :) generalnie nawet miesnie moga spac, zalezy mi na sile (trenuje armwrestling), ale jak miesnie spadna, to sila pewno tez pojdzie, tak wiec chce je przynajmniej troche ochronic (teraz poziom bf to ok 14% myśle, ze zejde do ok 72 kg i bilans minimalnie na + (kategoria wagowa 75 kg) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3575
sry za spam ale zapomnialem dodac, teraz waze 78,5 kg, poczatkowa waga:80 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja nadal nie rozumiem dlaczego nie robisz aero/hiit.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie

Następny temat

Co na masę na początek ?

WHEY premium