SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to co robie mozna pod Montiego podciagnac..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..czy ni huhu?? Dzis jadlam tak:
aeroby (60 min.)
sniadanie: muesli (30g) + mleko 0%
2 sniad: kanapka z pelnoziarn. pieczywa z serem zoltym (chudym) i pomidorem +kawka
obiad: jakies 40 g piersi z qraka + salata +herbatka
podwieczorek: pol puszki tunczyka + plaster piersi z indyka
kolacja: muesli (jakies 50g :/) +2 jogurty 1% tł.

ok. 22:00 -bedzie silowka przez jakies 20-30 min. i aeroby jakas godzine

co o tym myslicie?
Bo malo tluszczu jem i staram sie nie laczyc go z weglowodanami jak juz, a tych chyba za duzo wcinam :(( ?? ..no to muesli 2 razy dziennie chociazby, przesada nie??

a w ogole, bo z tych tabel to niewiele mozna odczytac- moglby ktos wyliczyc ile zezarlam kalorii i w jakich proporcjach tł/biala/wegli -merci wielkie dla tego kogos i Sog :>>

pozdroo

chce przypakowac!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Bardzo proste WW. Niewskazane, szczegolnie przy redukcji.

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
pakowac....
obstawiam kiedy zlamiesz diete .....
3 lub 4 dnia......

za malo bialka
wszsytkiego generalnie za malo....
musli jedz na poczatku dnia a nie na koniec....

a co do Montiego to nie wiem bo sie nie znam



------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna i leniwa Efka
--------------------------
Doradca Trójboj


Zmieniony przez - verona w dniu 2003-05-22 19:56:20

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wałek! ;) To juz moj 5 dzien na tej dietce i nie zamierzam przestawac conajmniej przez najblizszy tydzien. Jak zwykle rada od "milej" kolezanki -specki (?) w stylu:" ehh..zle jest, ale nie powiem ci co i jak, bo i tak nie zrozumiesz, a ja taka madra..." -sorki stara, ale taki ton maja Twoje posty zazwyczaj..wiec moze, jesli rzeczywiscie Cie tak zalamuje to moze..nie wiem, znajdz sobie cos ciekawszego do roboty i nie odpowiadaj po prostu na moje "durne" pytania. No bez urazy, ale tak sie zazwyczaj robi, jak uwaza sie kogos za glupka- czytaj: mozesz mnie ignorowac NIE OBRAZE sie

Czekam na konstruktywna krytyke pozostalych forumowiczow

pozdro

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Hahahahahahahahaha Nie moge.......

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
heheheeh

no to gratuluje jak to juz 5 dzien

ja od razu mowie ze bym nie wytrzymala

Konstruktywna krytyka byla:
za malo jesz
co w konsekwencji moze doprowadzic do spowolnienia metabolizmu i efektu jojo przy odstapieniu od diety

A "taka madra" to ja niestety jeszcze nie jestem - moze kiedys bede - jak sie podszkole
Obrazac sie nie obrazam - bo to tylko forum dyskusyjne - a nie prawdziwe zycie i ciezko byloby komus bylo naprawde mnie dotknac przez net

JAk wroce (ide po wode) i bede pameitac to policze Ci te kalorie



------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
Twarda, syntetyczna i leniwa Efka
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Pakowac - Ty załamoojesz nas wszystkich Popatrz, ile jooż razy specjaliści z Odżywiania i Fitnessu proobowali Tobie jakoś doradzić - dając linki, rozpisoojąc plany żywieniowe, ileś tam razy tłoomacząc...Niestety - nic sobie z tego nie bierzesz... Uwierz - nikt nie chce dla Ciebie tutaj źle - jednak daj też coś od siebie (teraz przede wszystkim 'trochę' kultury i szacunku dla Veronki)!


BTW

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yh...kolejna "rada" spod znaku tych konstruktywnych od kolegi tym razem, wize..
nic no chyba- no comments po prostu

pozdroo

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już obiecałem że w sprawach Twoich diet wypowiadać się nie będę dopóki będą one ignorować wszystkie rady i zasady - niniejszym słowa dotrzymuję i nie komentuję

Niemniej jednak pisz jak Ci idzie, może przecierasz nieprzetarte szlaki i odkryjesz coś godnego żywieniowego Nobla

Niezmiennie życzę Ci powodzenia!

PS. Dla ułatwienia, tu jest wszystko o Montim :

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=32949

Pozdrawiam, Tyka.

*** Utyłem w Fitnessie ***

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2003-05-22 20:17:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik : czy ty masz jakis czujnik abo magnes..nie wiem, pod skorom wszczepiony i mnie napastujesz przez to czy jak?? ..no rece to mi opadajom :/ wsiedliscie coponiektorzy na mnie jak stado sepu i co zadaje pytanie to to same osoby wchodza na posta po to tylko zeby wkleic "super-hiciarsie" emotikonki (buzki) albo prowokowac pyskowki ze mna jakies.. Ludzie!! Ja sie tyko grzecznie pytam: wiem- tysiace linkow tu macie i pewnie takie pyt. jak moje nie raz juz tu byly, ale no ..nie dajmy sie zwariowac-chyba nie wierzycie,ze jestem w stanie wszystko na tym forum przeczytac, a zadaje raczej KONKRETNE pytania i takich odpowiedzi oczekuje. Np. jem to i to- no i ktos twierdzi,ze zle , no i dobra-nie twierdze,ze wiem co dla mnie dobre na tym etapie przynajmniej najlepiej na swiecie.. tylko czlowieku: to powiedz: powinnas zmienic na to i na to, bo cos tam i cos tam...a nie: "to je be" "zalamka" itp.. Przeciez chyba nie o to chodzi na tym forum,zeby bluzgac po sobie, hm..??

Teraz: jezeli kogos urazilam (verona to do Ciebie gl. czesc skierowana)to jest mi przykro i glupio i za to przepraszam, ale no...troszq mnie Twoj komentarz z rownowagi wyprowadzil, bo to nie pierwsza Twoja wypowiedz tego typu..

dalej licze, ze ktos mi odpowie w koncu...ehs

pozdroo

chce przypakowac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
no kuźwa nie wytrzymam wczoraj nikosi pisałas ze dzis bedzie Twoj 3 dzien a ona chyba Ci odpowiedziała ze to najgorszy w przetrwaniu dla niej, wiec powiedz mi jakim cudem mozesz byc dzis na 5 dniu? 40g piersi na obiad ) no to full
Jedno pocieszajace Kochanie musze przyznac ze coraz lepiej Ci idzie z dobieraniem składnikow ..moze za dwa lata pojmiesz podstawowe zasady..
a jedna podstawowa to nie żrec ww prostych! na redukcji..szczegolnie jak sie ma naprawde niewiele do stracenia..na wadze..
na dzis wbijamy pakowac do głowy...zadnych ww prostych szczegolnnie cukrów..
a sniadanie jutrzejsze ma byc urozmaicone w tłuszcze tez i wynosic jakies 400 kcl
jutro dostaniesz nastepna.. po odpowiednim sniadaniu.. i nie pisz moze byc tak?? tylko tak było!

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blomdina: dzieki, zwlaszcza za ostatni akapit Twojej wypowiedzi, tylko hm..sek w tym,ze ja chyba tak do konca to pewna nie jestem czy muesli to wegle proste som?? No wiem,ze za duzo ich zjadam-raz dziennie to max. i wezme to pod uwage. a co do tych tluszczy to mnie nie przekonasz raczej bo zjadam tak z 10 g dziennie i widze redukcje tego z ud wiec nie bede eksperymentowac tutaj..
Tyka: alez ja zawsze z mila uwaga wczytuje sie w Twoje rady, bez kitu . pamietam nawet,ze podawales mi jakies proporcje tylko...na Boga! -juz nie pierwszy raz to powtorze: proporcje to jedno, a umiejetnosc dobrania odpowiednich skladnikow z calej gory roznorodnych propozycji posilkow, tak zeby sie to wszystko swietnie zgadzalo to drugie. no mam z tym problem jak widac, dlatego..zgaduje w zasadzie, kieruje sie imtuicja powiedzmy no...ktorej ,jak widac, nie mam chyba..
:(

pozdroo

chce przypakowac!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda wyplukuje ?? Prosze o pomoc

Następny temat

Ovopol - pomysły na zjadliwość...

Wiecej