SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy skakanka pomaga w piłce nożnej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
Witam wszystkich czytających mój temat mam pytanie czy skakanka mogła by mi pomóc jakoś w piłce nożnej nie wiem czy ona zwiększa skoczność czy tam szybkość czy co tam jest związane prosze o jakieś wasze sugestie na ten temat...?
1

:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Skakanka zwieksza ogolna sprawnosci (chociaz to mozesz z duzo lepszymi wynikami osiagnac na treningach).

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
zdecydowanie tak, 10-15 minut (na początek) na skakance każdego dnia, i już po miesiącu będą efekty, po pierwsze jak już wspomniałeś poprawi się Twój wyskok, po drugie skakanie działa świetnie na krwiobieg i serce, po 3-cie wyrobisz sobie kondycje, skakanie na skakance to dobry sposób na uzupełnienie treningu piłki nożnej. Ale pamiętaj także że skacząc na skakance palisz dość dużo kalorii, dlatego musisz to nadrobić jakimś dobrym, kalorycznym posiłkiem około godziny przed skakaniem, aby mieć zapas kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Nie wiem jak kolega wyzej (chodzi o znajomosc treningu pilkarzy), ale z mojego doswiadczenia po dobrym treningu pilkarskim - cwiczenia typu skakanka sa zbedne, a co wiecej nie ma sie na to sily. Plan treningowy zaklada wszystkie elementy rozwoju zawodnika z silownia wlacznie... /

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 385
w juniorskich, podworkowych klubach szczegolnie. tu zawsze trzeba robic cos samemu tylko w lepszych ekipach maja takie treningi. tak to rzuca pilke i biegaj.

ja tam nic specjalnego w skakance nie widze. lepiej pograc z kolega przed blokiem o ;> pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
Ale wiem że lepiej jest pograć z kimś ale czy skakanka pomogła by mi coś w tym sporcie. I też po takim przykładowym treningu ze skakanką tak ok. 15 minut to co byście radzili zjeść.

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
no oczywiście białko najlepiej, jakiś ser, jajka. Ale w takim "sporcie" jak skakanka, ważniejszy jest posiłek przed treningiem, nie pózniej niż godzinę przed, wtedy zjedz coś kalorycznego, abyś miał zapas kalorii które będziesz mógł spalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
jak widac autor gra w nizszych klasach rozgrywkowych czyli klasa a, b , c w niektóryc podokregach albo w okregówce????? zgadlem ????

wedlug mnie nie ma sensu skakac na skakance z powodu zdrowotnego po kija stawy skokowe mają byc dodatkowo obciązane????

jak chcesz poprawic swoje cechy motoryczne to polecam siłownie i cwiczenia ogólnorozwojowe do tego basen z rana naprzyklad a wieczorem trening jak chcesz wiecej info to napisz kiedy masz trening itp itd w jakie dni bo to jest zabawa po omacku jak narazie
1

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 253
Treningi miałem zawsze w czwartek ale teraz już nie będę miał bo ozpoczeły się wakacje a sezon się skończył. Ale trenuje kiedy moge.
1

:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenie najlepsze na głowę długą tricepsów?

Następny temat

Ćwiczenia domowe bez sprzetu

WHEY premium