SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czy robić redukcję ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 306

Formularz - Proszę o pomoc

17

mężczyzna

Waga

78

Wzrost

183

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

18

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła, wstaję o 7, a spać się kładę o 23

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia 4 razy w tygodniu, mam ławkę wyciąg dolny górny hantle sztangę drążek

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Diety nie mam ale liczę makroskładniki

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Brak

Stosowana lub planowana suplementacja

Białko + Węglowodany
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 54
Witam mam pytanie mam 18% tkanki tłuszczowej i czy robić redukcję ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 48445 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272547
robić.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1759
Myślę, że nawet wróżbita Maciej tego nie wie. Mamy decydować za Ciebie?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3151
wrzuć zdjęcie , nie wiadomo nawet co i jak z tym Twoim tluszczem . Bo twoje "badania" o ile to w ogole byly badania a nie jakis wskaznik z neta/wagi mogą się znacznie różnic na +/- z prawdziwą wartością BF.

No One Lives Forever

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 54
Proszę :) efektów nie ma zaj**istych ale trudno się mówi ;/ i też takie liczenie czasami nie ciągle w sumie to bez diety tylko białko węgle 2 razy dziennie i białko na noc i jedzenie mamy ;/

Zmieniony przez - akon1900 w dniu 2015-03-20 20:41:25
napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 150 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1759
Jak dla mnie to tu nie ma czego redukować
napisał(a)
Początkujący
Bo według kalkulatora to 18% tkanki ... a przy iluś tam nie opłaca się robić masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - plan żywieniowy w DT i DNT

Następny temat

orzechy- które jeść a których nie

Arnold o sterydach i gwiazdach kulturystyki Arnold o sterydach i gwiazdach kulturystyki Chloryn sodu, hit czy kit? Chloryn sodu, hit czy kit? Kreatyna - dlaczego nie działa? Kreatyna - dlaczego nie działa? Patryk Jaśkiewicz – ocena sylwetki Patryk Jaśkiewicz – ocena sylwetki  Ilona Świerk zostanie mamą! Ilona Świerk zostanie mamą! Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"? Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"? Naleśniki z malinami i migdałami Naleśniki z malinami i migdałami Kasia Dziurska zrobiła sobie tatuaż. Zobacz jak wygląda! Kasia Dziurska zrobiła sobie tatuaż. Zobacz jak wygląda!