SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy przez bialko bede mial klopot ze zbiciem wagi ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Witam mam pare pytan odnosnie bialka i aminokwasow BCAA . Czy przez bialko bede mial problem ze zbiciem wagi ?
Na dawkowaniu Bcaa pisze zebym bral 1 tabletke na 10 kg masy czyli wychodzi 7 tabletek na raz , czy dobrze to rozumiem ? wydaje mi sie ze to zbyt duzo jak na jeden raz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1590
BCAA utrudnia owszem zbijanie wagi, lecz nie zbijanie fatu. Poza tym dzięki temu aminowi mniej mięśnia ci ubędzie mimo redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Białko absolutnie nie wpływa niekorzystnie na zbijanie wagi. Jeden g białka to 4kcal, jednak samo przetrawienie tego grama to wydatek 0.8kcal, a przyswojenie - 24kcal (6x więcej niż wynosi ładunek energetyczny). Co do BCAA, to 1g/10kg ciała to niedużo. Jest to dawka najczęściej zażywana przez osoby biorące te aminokwasy, a coraz częściej spotykam się z opiniami, że żeby suplement pracował należycie, należy brać powyżej 2g/10kg. Bierz śmiało tę samą dawkę.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Poczytaj od czego zależy zbicie wagi, ułóż dietę, a suplementy sobie narazie daruj, skoro nie masz takiej podstawowej wiedzy. Nie szydzę z ciebie, ale dobrze radzę, naprawdę, jeśli nie wiesz od czego zależy "zbijanie wagi" to nie ma co się łapać za suple.
Poczytaj tematy podwieszone, tam masz wszystko o diecie. Odżywka białkowa (porcja) ma ok. tyle kcal co 150g piersi kurczaka, ale piersią kurczaka raczej lepiej się najesz niż łyżką prochu.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-03-29 08:26:40

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-03-29 08:26:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Az taki poczatkujacy to nie jestem wiem jak zbijac wage mam do tego diete , tylko chodzi mi o suple jak je uzywac :) poniewaz dopiero od nie dawna zaczalem je lupac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
przecież masz napisane ile co ma kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Tak ale glownie chodzi mi o to dawkowanie BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Troche ma , bo dzieki niektorym produkta mozesz przytyc :) a moje pytanie nie bylo co BCAA ma do wagi tylko jak dawkowac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
1g czystego BCAA na 10kg masy ciała. Wpływ na przybranie na wadze ma dodatni bilans kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 163
Tak , ale wychodzi na to ze mam brac na raz 7 tabletek ? czy moze w jakis sposob to dawkowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
No jeśli tabletka ma 1g, w co wątpię, to tyle masz brać

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna i odżywki przedtreningowe

Następny temat

co lepsze

WHEY premium