SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy przedtreningowkę, można brać 2 razy dziennie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28
Dziewczyna
Lat 26
Waga 78
Ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu basen, wcześniej 40min więcej nie dałam rady,
Używając przedtreningowki ponad 1h
Wieczorem chce robić cardio i tu nasuwa sie pytanie czy w ciągu dnia mogę brać drugi raz przedtreningowkę?
Dieta 1500
Spadek wagi od 6tyg -4,7
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Po pierwsze cardio 2 razy dziennie jest bez sensu - nieefektywne i czasochłonne. Do kształtowania sylwetki niezbędny jest trening siłowy. A co do pytania - przedtreningówka przedtreningówce nie równa. Większośc oparta jest na kofeinie - przedwakujesz - zaszkodzisz sobie. Trzeba przeczytać, jak zaleca producent. A konkretna odpowiedz będzie Ci łątwiej uzyskać w tym dziale https://www.sfd.pl/suplementy/ po wklejeniu ankiety i sprecyzowaniu co bierzesz. https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Podaj jaki środek/ preparat masz na myśli i jakie dawki chcesz stosować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28
anubis84
Podaj jaki środek/ preparat masz na myśli i jakie dawki chcesz stosować.


Iron Horse
HIGH KICK

dawka 15g tak jest w zaleceniach jak i również tak zostało mi zaproponowane w sklepie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28
deja vu
Po pierwsze cardio 2 razy dziennie jest bez sensu - nieefektywne i czasochłonne. Do kształtowania sylwetki niezbędny jest trening siłowy.


póki co to nie ma co kształtować najpierw trzeba zrzucić zbędny balast :)
rano basen 6-7, a wieczorem z nudów w domu jakieś pół godzinne cardio
dopiero zaczynam więc może moje pytania są dość śmieszne, ale lepiej się ośmieszyć niż robić coś bez sensu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro zaczynasz, to tego typu pre workout jest bez sensu. Przy intensywnych treningach rozumiem, ale nie w Twojej sytuacji. Zwykła mocniejsza kawa zadziała tak samo. Ale jeśli już chcesz łykać, to dałbym tylko przed tym porannym basenem. Wieczorem pakowanie w siebie stymulantów może skutkować problemami z zaśnięciem, jak i z samym snem, a co za tym idzie zaburzysz możliwości regeneracyjne organizmu.
Trening siłowy bardziej angażuje i pomaga spalać tłuszcz, także pomyśl o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak jest zwykła kawka to dobre wyjście chyba że nie lubisz to już w kapsułkach.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28
emenems
Skoro zaczynasz, to tego typu pre workout jest bez sensu. Przy intensywnych treningach rozumiem, ale nie w Twojej sytuacji. Zwykła mocniejsza kawa zadziała tak samo. Ale jeśli już chcesz łykać, to dałbym tylko przed tym porannym basenem. Wieczorem pakowanie w siebie stymulantów może skutkować problemami z zaśnięciem, jak i z samym snem, a co za tym idzie zaburzysz możliwości regeneracyjne organizmu.
Trening siłowy bardziej angażuje i pomaga spalać tłuszcz, także pomyśl o tym


Dziękuję za odpowiedz :)
Basen jest już 6 tygdzień 3-4 razy/tyg
Od lutego- a co za tym idzie od jutra zaczynam siłownię
Więc zgodnie z poradą będą też treningi siłowe :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na mase czy siłe?

Następny temat

Monohydrat

WHEY premium