SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy przedłużyc tamoxifen po cyklu??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, mój problem polega na tym że w trakcie cyklu (pod koniec) wyskoczyło mi gino . Cykl był prop + meta . Zastosowałem tamox 40mg do ustąpienia bólu a trwało to z 10dni potem po 1 tabsie poleciałem i na odblok zostało mi 20tab tamoxa po 1 tab dziennie, aktualnie mi zostało już 6 tabletek. Problem polega na tym że odkąd tylko stosuje tamoxifen to raz mnie bolą te suty a raz nie i teraz właśnie czuje dyskomfort taki lekki ból jak dotkne ale kontroluje to gino i zdaje mi się że nic sie nie rozwija.. teraz pytanie czy wypadałoby dokupić paczke tamoxu czy dać sobie już spokój? stosuje także b6 profilaktycznie jakby to było prolaktynowe gino
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie jeszcze pytanie tego typu: skończyłem cykl pod koniec lipca jakoś 28 lipca chyba odblok zaplanowany był do końca sierpnia wrzesień wolny i pazdziernik nowa bomba wchodzić miała, pytanie tylko czy tego tamoxa nowego mam zjeść 30tab? bo wtedy skończe go jeść ok 15-20 września a za 10-15 nowy cykl by był także coś niebardzo chyba musze go wcześniej skonczyc jak tylko suty sie polepszą nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
pociągnij jeszcze po odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Dokup tamoxa i dawaj po cyklu. Pozdro

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopaki źle albo nieczytelnie przedstawiłem sprawe, bo ogólnie po cyklu do odbloku mam przeznaczone 20 tabletek z czego 14 już zjadłem zostało mi tylko 6 i tu pytanie czy trzeba dokupić czy starczy bo te suty tak raz czuje raz nie , niepokoi mnie to a tak jak sprawdzam na oko to one nie rosną tylko mi lewy urósł tak NAGLE 1-2 dni po cyklu od razu pomimo jedzonego tamoxa, Teraz zdaje sie że stoi w miejscu już pare dni nie rozwija się ale pobolewa leciutko czasami pod wieczór chyba jakoś bardziej sie to objawwia niz rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Tamox jeszcze 2 tygodnie dluzej niz odblok wiec dokup

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i zjeśc jeszcze 30tab tamoxu tak? W ogóle jest możliwe że to gino mi zejdzie jeszcze czy już tylko modlic sie zeby sie nie powiekszało to i jak coś to do wycięcia tylko?

Zmieniony przez - Maniano w dniu 2012-08-12 22:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Bardzo mozliwe ze zejdzie jesli chodzi o grudki pod sutkiem. Zjedz tamoxifen odczekaj troche bardzo prawdopodobne ze sie cofnie I grudki znikna.

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uspokoiłeś mnie troche bo ja juz na googlach patrzyłem ile sie na zabieg czeka refundowany %%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Jednak kazdy kolejny cykl saa bedzie tylko pogarszal sprawe i jak tym razem grudki pojawily ci sie na koniec cyklu to prawdopodobnie przy nastepnym cyklu pojawia sie juz na poczatku I beda rosly

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
moze masz jakis lewy tamox. Mnie jak swedza suty i zazuce 20mg to kilka dni i juz kompletnie nic nie boli, a Ty lecisz juz jakis czas, wieksza dawke i dalej je czujesz? niech moze sie wypowie ktos jeszcz z wlasnego doswiadczenia jak na niego tamox dziala, bo w sumie co czlowiek to przypadek.

Co do kolejnych cykli to roznie moze byc. Nieraz lece mete i 0,5 g tescia i nic nie czuje, a nieraz na samej mecie/samym tesciu (mnijeszej dawce) suty swędzą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja następny cykl zaplanowany mam przez pazdziernik listopad grudzień na enanie + flache propa na rozkręcenie i planuje wrzucić od początku proviron jakiś anty gino, opinie o nim są sprzeczne i rózne czy faktycznie powstrzymuje gino no ale mysle ze bedzie ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka wistrol

Następny temat

kupujemy,kupujemy:-)

WHEY premium