SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy powinienem brac BCAA po ciężkiej pracy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1516
Witam mój problem polega na tym ,że mam ciężką prace na rusztowaniach.Chodzę na siłownie domową bo kupiłem sobie cały sprzęt jaki jest potrzebny na początek. Obciążenie ,ławeczka gryfy, hantle.Dopiero zaczynam ćwiczyć mój staż 2 miesiące. Wiem też bo wyczytałem z forum ,że Bcaa bierze sie przed i po treningu.Ale moje pytanie polega na tym czy w pracy ,czy po pracy w dni wolne od treningu muszę pić BCAA.Nie ukrywan że czasami jest taki zapi....ol że wracając z pracy czuję się jak po treningu.Utrzymuję dietę pije odżywki między posiłkami i pije CARBO w pracy 1 litr dziennie.Drugie pytanie czy Carbo muszę wypijać od razu po wymieszaniu czy można pózniej ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
carbo mozesz pozniej
nie musisz pic bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160394 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234241
mozna sobie zrobic izotonika i bcaa wrzucic do tego i popijac w pracy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1516
Czy na pewno np. robię nogi w środę idę do pracy w czwartek mam dzień wolny od treningu a około godz. 15-tej odzywają się zakwasy w pracy a pracuję do 16-tej i jestem zmęczony.Piję gainera massa xxl odrazu po powrocie pózniej obiadek pózniej relax 21 : 00 kolacja i białko 30 minut przed zaśnieciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1516
Czyli Carbo + Bcaa TomQ-MAG RUMCAJS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
tak
napisalem ze nie musisz pic, lecz jesli masz wolny grosz na bcaa to powyzsza opcja bedzie lepsza niz popijanie samego carbo

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2013-08-01 21:21:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1516
OKI REMIK SOG LECI DZIĘKUWA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1516
A czy mogę np.pić sok 100 % pomarańczowy albo jabłkowy zamiast izotonika w pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
lepszy bedzie izotonik z bcaa

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2013-08-01 23:03:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz do 110zł i opinia do plutonium.

Następny temat

Stawy

WHEY premium