SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy po humanie również mogę się dostać na AWF ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21
Witam, aktualnie jestem w drugiej klasie liceum i jestem na profilu humanistycznym. W pierwszej klasie zacząłem przygodę z ćwiczeniami na siłowni, początkowo przez myśl by mi nie przeszło, że będę chciał związać swoją przyszłość z kulturystyką i zostaniem w przyszłości trenerem personalnym. Po ok pół roku ćwiczeń, stało się to moją prawdziwą zajawką, codziennie spędzam po parę godzin czytając czy to dzienniki sportowców czy ucząc się różnych metod treningowych, kończąc na studiowaniu (jeżeli można to tak nazwać) podstaw dietetyki (nawet parę diet rozpisałem z pozytywnymi skutkami dla klientów). Nie wiem czy byłbym w stanie teraz zmienić profil na: biol-chem, ale podkreślam, że jak na swój wiek mam już sporą wiedzę w tym zakresie. Teraz nasuwa się moje pytanie: czy zdając na egzaminie dojrzałości przedmioty takie jak: polski, matma, angielski + hist, mogę liczyć na przyjęcie mnie na AWF. Czy może zamiast historii zdać geografię, czy to mogłoby być przydatne w rekrutacji ? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Czy uważasz, że taki temat powinieneś założyć w dziale treningowym ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21
Nie uważam, ale chyba lepiej tu jak w dziale, KUCHNIA SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Poczytaj jak wygląda rekrutacja, jak punktowana jest matura, kazda uczelnia moze mieć inne kryteria http://www.awf.edu.pl/kandydat/informacje-dla-kandydatow/regulaminy-zasady-tabele 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wykonać suwnicę na nogi i jak wykonać ten mechanizm ?

Następny temat

A po siłowni na Konferencję PEI

WHEY premium