logo
zamknij zamknij

Czy od poczatku warto brac odzywki???

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4032

0 5 0
napisał(a)
kazik307
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 2016 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 97
Witam jestem poczatkujacym zaczelem cwiczyc miesiac temu na silowni i nniewiem czy warto brac juz odzywki na MASE czy tylko stosowac narazie Diete?! A jak jzu brać odzywki to jakie zeby wrosla moja msa i masa mieśni??!!

Diablo

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
nupel
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Wiek 2016 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37701
narazie organizm swietnie se rade daje sam z pomocą twojej diety i odzywki sa narazie zbędne ! za jakis czas zafunduj sobie jakiesj odzwyki bialko/gainer zalezy czego Ci bedzie brakowac w diecei z czasem przyjdzie jescze czas na suple !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem %-) Nie masa a estetyka sie liczy !

napisał(a)
lokowany18
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 2016 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
najpierw uaktualnij profil i napisz cos o sobie kolego , a tak pozatym to zodzywkami ja dałbym Ci rok na cwiczenia na sucho a za odzywki zabrał bym sie pozniej jak juz bedziesz w temacie i naprawde bedize ciezko cokolwiek osiagnac

Zmieniony przez - lokowany18 w dniu 2005-11-09 17:06:57

Thx MICEN :) << 99% budowania masy to czysta dieta >>

napisał(a)
giecik
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52628
odzywki to uzupelnienie diety wiec jesli masz w niej braki to trzeba je jakos uzupelnic
1
napisał(a)
Czarnyy
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Wiek 2016 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16357
odzywki jak pisal Giecik mozna juz brac w zaleznosci od brakow w diecie na suple jest natomiast za wczesnie wg mnie.

Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2005-11-09 17:22:56

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży" Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon+prohormony?

Następny temat

male pytanko