SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mozna wygrac z lekarzem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
co zrobic zeby przytyc? jem 4pelne posilki dziennie, kanapki w szkole, fast foody w wolnym czasie, nie zalzey mi na miesniach ale ogolnie , bo wygladam jak cien czlowieka, lekarz mi powiedzial ze mam za szybki metabolizm i ze ja nie przytyje dopoki nie skoncze rosnac, da sie cos z tym zrobic? mam 177cm i waze 58kg lat 17, jem 4razy wiecej niz pownieienem, milion kalorii dziennie tluszczu tyle ze dawno pownienem wygladac jakbym mieszkal w mc donaldzie a tu nici, czemu tak jest co ja mam zrobic i jak udowodnic temu lekarzowi ze sie mylil? odzywki cos dadza?? pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po sobie wiem, że w tym wieku każdy zdobyty kilogram to na wagę złota..
niestety, masz taką ilość takich hormonów, które nie pozwolą Ci tak przytyć..
jednakże można to troszkę "oszukać". mówisz że non stop sie opychasz i nigdy głodny nie chodzisz, a to błąd ! musisz poczytać tu trochę artykułów, dowiesz się naprzykład, że organizm najwięcej tyje, kiedy ograniczas jedzenie (oczywiście do czasu). przygotuwuje się na "ciężkie czasy" i gromadzi zapasy w postaci tłuszczu.
ale ogólnie ja bałbym się jeszcze dawać jakichś konkretniejszych rad w odżywianiu, sam uczę się jeszcze od mistrzów () i na opinię tych musisz poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17763
A po co walczyc z natura? Jestes szczuply to badz...tak Twoj urok. Jesli bedziesz starszy i bedziesz chcial przytyc to to zrobisz. Poki co- dbalbym o zdrowe odzywianie a nie faszerowal sie na sile byle czym. Straj sie byc sprawnym fizycznie. Szczegolnie nei moge zrozumiec, ze ktos chce zdobyc tkanke tluszczowa....
Organizm najczesciej sam wie co jest dla niego najlepsze.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 763
chcesz byc tlusty - jedz 3 max duze posilki , w odstepach 5-7 godzin - na pewno przytyjesz

ale opcji wyzej nie polecam, raczej powolutku, systematycznie, malymi kroczkami buduj mase miesniowa. jak to zrobic - na forum masz wszystko! a po kilku latach zobaczysz, ze to byla wlasciwa droga powodzenia!

Palenie albo zdrowie - wybór należy do ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
powinienies zryc duzo na noc - zbyt zdrowe to nie jest ale efekty jakies sa ....

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta ?

Następny temat

Oceńcie diete

WHEY premium