SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mozliwy jest przyrost masy w moim przypadku? prosze o pomoc!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1
Witam kieruje do was następujące pytanie
Obecnie mam 22 lata 164 cm wzrostu i ważę tylko 50kg jak sami widzicie jestem bardzo słabej budowy ciała.
Nie wyglądam na swój wiek tylko dużo młodziej i to jest powód moich kompleksów.
Według waszej oceny dobry trening+prawidłowe odżywianie mogło by coś u mnie zmienić?
Nie jest to typowe pytanie o przyrost masy bo jak widzicie moja postura nie jest adekwatna do mojego wieku...
Waszym zdanie warto spróbować systematycznego treningu czy może lepiej udać sie do endokrynologa.
Dziękuje za wyrozumiałość i proszę o odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
Czemu miałbyś nie przytyć ja ważyłem 60 kg przy wzroście 185cm więc wyglądałem coś pewnie tak jak ty może nawet gorzej teraz warzę 95 kg z tym że dużo ciężej będzie ci nabrać masy przy takiej przemianie materii dopinasz konkretnie dietę nie odpuszczasz posiłków i treningów i jedziesz do przodu ;) w naszej sytuacji nie możesz sobie pozwolić na opuszczanie posiłków czy treningów, imprezy alkohol też odpada konkretnie się za wszystko weźmiesz i efekty będą bardzo szybko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę

Następny temat

Problem z dietą, jak sobie radzić

WHEY premium