SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy moge trenowac BJJ bedac grubym?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 440
Witam, mam 18 lat, 176 cm i kolo 75 kg. Jestem dosyc malo zwinny, chodzi mi o jakies przewroty i tego rodzaju sprawy. Czy dam rade? Bo nie wiem czy wogole jest sens zaczynac treningi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
Wszystko możesz trenować, oraz wszystko przyjdzie z czasem.
Zapisz się do klubu, Cwicz i niczym się nie przejmuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
pewnie ze mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Chyba grubasów nie widziałeś. 75 kg przy tym wzroście to w miare normalna waga wg. BMI. Idź na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
o matko,widzę,że coraz ambitniejsze pytania ludzie tutaj zadają...

Tak,można trenować bjj będąc grubym. Ale Ty nie jesteś gruby. Twoja waga jest wagą w miarę normalna,w każdym razie mieścisz się w normie.

Zwinnośc przyjdzie z czasem,nie wszyscy wszystko potrafią od razu, jedna nie należy się tym zniechęcać,tylko trenować.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
j/w

znam kilku "grubasów" z niebieskimi pasami, którzy na sparingach dominują nade mną zwinnością, pomimo iż jestem od nich znacznie szczuplejszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
kazdy kto trenuje by walczyn na macie jest i bedzie dobry a ten co chce poszpanowac . . . to sobie nieporadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
nie, nie mozesz trenowac bjj będąc grubym. Oficjalnie Ci zabraniam.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 925
u mnie w klubie jest kolega ktury jest niższy od ciebie o 2 ceny i warzy 110KG a jednak daje sobie rade jest coraz leprzy technienicznie a oprucztego sprawniejszy, durzo szybrzy izwinniejrzy nirzkoledzy o dużo mniejszej wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
wszystko sie zgadza IDZ I TRENUJ!!!

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
niedługo ludzie będą pytać czy można trenować mając włosy dłuższe niż 4 centymetry, nosząc w lato tenisówki i mając garbaty nos. ludzie idźcie na trening i się przekonajcie! założę się, że większość ludzi, którzy zadają takie durne pytania nie ruszy nigdy dupy do najbliższej sekcji, bo się okaże, że jednak palce mają za krótkie a nogi za długie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening - masa czy rzezba - pare pytan..

Następny temat

Karate Kyokushin

WHEY premium