SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę zacząć trenować zapasy?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 58
Hej, mam w tym momencie duży dylemat i mam nadzieję, że mi pomożecie. Chciałabym zacząć trenować zapasy, ale jest w tym problem, że mam 17 lat i za chwilę byłabym w juniorkach, tak na prawdę chyba nie mam szans z żadną z dziewczyn na zawodach. Co sądzicie o tym? Warto czy nie warto? Wspomnę o tym, że mój brat trenuje zapasy rok i w tym momencie jest w pierwszym roku młodzików. Daje radę i odnosi jakieś sukcesy, ale to inna bajka niż moja.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Od zaczęcia treningu do zawodów to długa droga, najpierw trzeba umieć coś zaprezentowac, mozna trenowć i z 5 lat a na zawodach być za słabym, kazdy wiek jest dobry na rozpoczęcie przygody ze sportem, a to czy do zawodów się będziesz nadawała to czas pokaże

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 58
Anubis84 Bardzo dziękuję za odpowiedź ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Koniecznie chcesz startować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
milcia_xx
Hej, mam w tym momencie duży dylemat i mam nadzieję, że mi pomożecie...
A co jest Twoim celem? Dlaczego chcesz trenować zapasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Zacisnij zeby i po kilku miesiacach upokorzen :P zacznie byc lepiej, jak juz opanujesz podstawy. Ja tez nie lubie zapasow ani bjj i przez pierwsze 6 miesiecy na treningach zapasow bylem tylko w "powietrzu"! Dopiero po 90 minutach terningu dotykalem ziemi ;) A teraz jest juz znacznie lepiej schodze na ziemie po 70 :P :P

Poczatki moga byc trudne, mozesz to skrocic, jesli bedziesz jeszcze z bratem cwiczyc w wolnym czasie, niech cie nauczy podstaw.

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Zacznij po prostu trenować. Nikt nie każe ci startować po pierwszych zajęciach. Jeżeli będziesz uważała, że jesteś gotowa to dopiero wtedy możesz wystartować. Na początku nie zaprzątaj sb głowy zawodami.

vivere militare est

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KALAH SYSTEM - Izraelski System walki i samoobrony

Wiecej