SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można schudnąć na samej diecie??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Witam
Na forum nie jestem od dziś, chociaż konto założyłem nie dawno. Wcześniej czytałem artykuły na koncie brata, który w ogóle dzięki temu forum bardzo ładnie i trwale zredukował mase. Teraz przyszła kolej na mnie, znam juz mniej wiecej "tajniki" układania diety, która sobie ulozylem w wakacje z dobrym skutkiem bo ze 103 kg zbilem do 96 w niecałe 2 miesice (bardzo często pozwałaem sobie na odskoki, najczesciej piwo). Ale nie w tym problem. Chodzi o to, że zaczeła sie szkola, ktora jest codziennie od wczesnego ranka do 17, potem codziennie chodze do roboty do 22, w sobote szkoly nie ma, ale jest robota. Dosłownie nie mam wolnej godzinki w tygodniu zeby pocwiczyc. Wpadam ze szkoly mam niecale 40 minut na posilek i lece. Z pracy wracam o 22 padnienty po tym wszystkim, wtedy tez niema mowy o cwiczeniach. Najgosze jest to ze w szkole jak i w pracy siedze caly czas, praktycznie zero ruchu. Ale po całym dniu czuje sie jak kon po westernie. Tu jest pytanie, czy sama dieta , np z zanizka kaloryczna mi pomoze??
Posailki to jedyne co bym robil wieczorami (plastikowe pojemniki itd.) W tej chwili waze 97 - 98 przy wzrocie 191 cm. Bym chcial powol ale skutecznie zbic to do tak ok 80 kg. Czy sama dieta osiagne taki wynik. Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Dieta to podstawa, trening to wspomagacz. Oczywiście, że zrzucisz wagę na samej diecie. Ale dobre efekty będą na wadze, bo z wyglądem będzie nieco gorzej. Mam kolege ktory schudł 20kg na diecie redukcyjnej i teraz nie wyglada to najlepiej. Obwisła skóra itp. ćwiczenia niwelują te skutki ;)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miód

Następny temat

Jaką ulożyć diete?

WHEY premium