SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czy można mi pomuc ?? :(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1686

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
Ćwicze już ponad rok i zanim zaczęłem ćwiczyć ważyłem 57kg i jak ćwicze to tylko skoczyło mi 2kg i nie mogę przytyć... :( możecie mi poradzić co zrobić żeby przytyć (co brać) Dzieki z góry :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43224 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43224 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
i gosciu czytaj
bo
l.przecz.art 1
l.w.a. 1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31477
Tobie tez bym radzil poczytac bo glupoty piszesz
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3665 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21828
białko?

Chodziło Ci pewnie o Carbo Carbo z vitalmaxu ma dobry skałd jak nie patrzeć.

Co do treningu to masz tutaj wolną rękę.

Dieta masówka oczywiście. <-- skup się na tym
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1953 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8808
kur.wa co Wy mu ludzie piszecie.... ;/
napisz ile masz lat i ile wzrostu
idz do dzialu odzywanie i poczytaj te pogrubione posty
potem uluz sobie diete
jak masz kase to kup: gainera (jesli bedziesz mial braki w diecie), carbo i kreatyne, no i na koncu idz ze swoim planem treningowym do odpowiedniego dzialu, a w pare miesiecy a nawet szybciej przytyjesz wiecej niz przez te lata
napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 13181 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86307
tomek1991 - najpierw sam zdobądz wiedze a potem doradzaj !

do autora - napisz coś o sobie bo tak w ciemno to trudno doradzac

trening -> ból -> rozwój

napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3520 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57055
jak masa stoi to błędy w diecie lub treningu.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
Nie błędy w diecie, a raczej jej brak :/

Poza tym, "pomuc" to na pewno Ci Tobie nie mozna :/
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17470
DIETA to podstawa do uzupenienia mozesz kupic jakis gainer/bialko/carbo

nie oglądaj sie za siebie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24560
Zawód/studia - studia bieeedna Polska :/

http://www.sfd.pl/temat264769/ 

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO-booster ???

Następny temat

do oceny

Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! Leksykon suplementacji: Kurkumina Leksykon suplementacji: Kurkumina TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! Krwiak, przyczyny i leczenie Krwiak, przyczyny i leczenie Przedtreningówka domowej roboty Przedtreningówka domowej roboty