SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czy można ćwiczyć na siłowni mając płaską klatkę ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 352

Formularz - Proszę o pomoc

Mężczyzna

19

Waga

71

Wzrost

184

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

Amator

Uprawiane inne sporty

Piłka Nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Drążek,Sztanga.Hantle,Modlitewnik,Wyciąg

Dieta

Na masę

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nie liczyłem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 27
Mam wąską klatkę ,chyba tak zwana ,,kurza'' klatka pytanie jak wyżej,czy mogę ćwiczyć ,czy nic mi się nie stanie oraz czy nie będę śmiesznie wyglądał jeśli nabiorę trochę masy. Jeszcze pytanie poboczne ,czy mogę trenować na siłowni i jednocześnie chodzić na treningi piłki nożnej ?
Trenuję od 6lat piłkę nożną i chciałbym ją dalej trenować .Czy efekty będą gorsze(w sensie ,że przyjdą później) niż jakbym jej trenował ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 27
niż jakbym jej nie trenował *
napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 5510 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54750
Odpowiedź będzie krótka i tresciwa. Nie masz prezciwskazań do treningu na siłowni.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2373 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23929
Jak dołożysz masy to będzie to lepiej wyglądać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening HST - ważne pytanie

Następny temat

Wyciskanie na skosie gornym

Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka