SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy może być takie śniadanie na redukcji ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
300G jaj,pomidor,10g masła - jajecznica !

około:
40t
38b
5węgli

oczywiście wliczone w zapotrzebowanie.

zapomniałem dodać dieta to low carbo i to nie jest ostra redukcja ;d w następnym posiłku będą węgle po prostu jak o 7 wstaje po22 sie klade to wegli rano nie potrzebuje a w godzinach szkolnych.. a rano jestem calkiem ozywiony

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-04-25 18:56:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
łapanie za słówka pozostawmy dziennikarzom , cwicze aktywnie i sprawdzałem wiele rzeczy na sobie ale wiedze zaczerpnalem z wykladow i ksiazek nie z forow. Zreszta ja tego nie napisalem by sie spierac a by powiedziec badz zalecic to co wiem a jak zrobisz to Twoja sprawa. Dla mnie mozesz i 200 jaj miesiecznie jesc:D Ale Twoi bliscy to odczuja

Zmieniony przez - Arveg w dniu 2009-04-25 19:54:32

Zmieniony przez - Arveg w dniu 2009-04-25 19:55:26

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
jak dla mnie brak wegli!!dorzuc kasze czy nawet razowca
nawet na redukcji wegle na sniadanie zeby miec energie no chyba ze to ckd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
Wszystko moze byc o ile jest zachowana norma i zdrowy rozsadek. Choc 40 T na sniadanie to duzo. Z tego co ja wiem norma jesli chodzi o ilosc zjadanych calych jajek jest 6-10 w tygodniu a ty chcesz pochłonąć 5 jajek na śniadanie:D

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
aha i wegli z warzyw nie licz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zażywam venoma,scorcha mimo, że to kompletnie mnie nie pobudza. Nie odczuwam braku energii z rana.


Nie wiem co w tym złego 7-10 jajek ? ou ftw ; d w ciągu tygodnia.
Niech się wypowie ktoś kto ma pojęcie ; )

może i 40g tłuszczy to dużo bo 60% moim all spożywanych w ciągu dnia. Ale w szkole nie mam jak spożywać tłuszczy chyba, że z orzechów a tutaj tyle tłuszczy wychodzi z żółtek nie wiem czekam na inną odp to rozbije bardziej tłuszcze..


/węgle z warzyw jak najbardziej ; ) pomidory np. jednak mają jakieś kalorie ; ) przy ostro trzymanej diecie trzeba liczyć all co innego na mase u ekto ja jestem raczej typem endomorficznym

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-04-25 19:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co ja wiem norma jesli chodzi o ilosc zjadanych calych jajek jest 6-10 w tygodniu a ty chcesz pochłonąć 5 jajek na śniadanie:D

Jem od roku 30-40 (czasem i 50 ) jaj na tydzień i żyję więc

Mity o szkodliwości jaj dawno obalone

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-04-25 19:03:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
/up dokładnie ; ) tylko interesuje mnie ta przytoczona teza, że to zbyt dużo t jak na jeden raz.

Nie umiem odp na to pytanie sobie sam ..


btw. studensky przez Ciebie to prawie zawału dostałem polecałeś coffeine power z Activelabu czy jak mu tam kupiłem all ok. raz się nawaliłem i zjadłem 3g na raz męczyłem strasznie się pare godzin w kiblu z wielkim uchem a jakie poczucie wyzszosci po takiej dawce

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-04-25 19:08:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba mnie z kimś pomyliłes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz racje pomyliłem Cię z Siodemą XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
No ba od roku cos jesz i mowisz ze jest dobrze, wiesz organizm jest taki ze nawet jak go trujesz to on stara sie z tym walczyc rok walczy dwa , trzy pozniej nie daje rady i bedzie buba i pretensje ale do kogo?? Jak zoltko jaj jest takie swietne to czemu go sportowcy nie jedza w twoich ilosciach?? Panowie wiedze macie utarta z tego forum, a jak zadalem dwa pytanie w dziale odzywiania to do tej pory czekam na odpowiedz i pewnie sie nie doczekam, tacy to madrzy sa:D Ja mowie co wiem a siedze w dietetyce juz jakis czas. I moja wiedza nie jest z forow, a z ksiazek i wykladow.

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
".. z książek i wykładów.." no właśnie a najlepsza jest praktyka
:- ) nie mówię, że do końca życia będę jadł te jajka na śniadanie przecież też.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mimo zmian wogóle nie chudne :(

Następny temat

Ostrowia WPC 80 - czy jakością dorownuje jedzeniu?

WHEY premium