SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam spowolniony metabolizm?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Czesc. Od okolo 2 miesiecy, jestem na deficycie kalorycznym wymoszacym 1300-1200 kalorii dziennie. Jest to duzo, ale od samego początku nie chodzilem glodny mimo takiego obciecia kalorii. Przy tym siła idzie do przodu. Problem w tym, ze kiedys gdy nie cwiczylem, nie mialem diety, moglem zjesc 1,5 pizzy, czy duzy obiad, itd. A teraz gdy zrobie sobie taki posilek:
300g piersi z kurczaka smazonej na oleju kokosowym
Woreczek ryżu
150/200g kukurydzy, to ledwo go zjadam, czasami nawet zjem polowe i juz sie napcham. Po tym przez nastepne 6/8h moge nie jesc nie bedac glodnym. Zależy ile zjem. Procz tego ze nie jestem glodny, i mniej jem zeby sie najesc, nie widzie zadnych zmian. Spowalnia mi sie metabolizm, czy to zasługa tego, ze po prostu bialko jest sycace? A ryz ma duzo wegli? Nie mam pojecia, bo jestem dosyc nowy :) przez te 2 miesiace zrzuciłem 8kg tłuszczu. Wpychanie jedzenia na chama jest nie zdrowe? Powiniene przestawac jest gdy sie najem?


Zmieniony przez - DoLoR w dniu 2017-04-11 02:15:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Skąd pomysł aby wprowadzać tak znaczny deficyt? Przecież to nie ma kompletnie sensu. To czy najadasz się, czy nie nie ma nic wspólnego z metabolizmem hormonów. Żołądek się skurczył od głodówki i ciężki Ci zjeść normalne ilości. Zwiększaj kcal i rozciągniesz z czasem żołądek.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

High fat a budowa masy mięśniowej

Następny temat

Redukcja - brak efektów

WHEY premium