SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mam jeszcze szanse?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Witajcie, mam 154cm wzrostu i 14 lat (wiem ,żenada). Mój ojciec ma 178cm ,a mama 175 cm. Dziadkowie średnio tak około 175cm.
I mam pytanie czy mam duzą szanse urośnąc (tak na ~175cm)bo w szkole jeste jeden z niższych i często sie wysmiewają z tego powodu.

Nie wiem czy to ma jakiś zwiazek ale od 8 lat trenuje regularnie piłke nozną.

Pozdrawiam.

New York

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10519
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 1

Trening dla zaawansowanych? To napewno dobry dzial?
Pytanie beznadziejne... Masz dopiero 14 lat...

No brak slow...

pzdr.

Homo sum, humani nihil a me alienum esse puto...

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3118
herkulesem to ty nie bedziesz ale masz 14 lat i urosniesz jeszcze sporo - na 100%

Zmieniony przez - Pytaczgazi w dniu 2007-12-30 22:01:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11795
ja roslem do 16 roku zycia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4797
Spokojnie, niektórzy (w tym ja) rosną "jak na drożdżach" w młodym wieku ale już np. w wieku 15 lat przestają (choć zatrzymałem się na odpowiadającym mi wzroście). Ale mam kuzyna, który zawsze był kurduplem a rosnąć zaczął dopiero po 16 roku życia i już ma powyżej 183cm, więc nie przejmuj się chopaku i rób co masz robić a nie trać czasu na smuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Wszystko zależy od Twojej genetyki i szybkości rozwoju organizmu.
Pamiętam jeszcze jak 10lat temu w pierwszej klasie gimnazjum byłem prawie najniższy po 3 latach byłem prawie najwyższy Przez 3 lata urosłem jakieś 15-20cm

Wszystko przed Tobą.
Na przyszłość prosze skorzystaj z www.sfd.pl/search.asp

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
j/w zalezy od genetyki.. Moi starsi tez nie sa wysocy.. mamuska ma ok. 160 wzrostu, ojciec 170, brat 5 lat starszy ode mnie 170 cm, a ja ok. 180 .. 14 lat masz dopiero, za jakis czas zacznie sie o ile juz sie nie zaczal u Ciebie okres dojrzewania, z pewnoscia urosniesz pare ladnych cm.. ..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Siema;) niema co sie martwic;) podam ci przyklad;) w 1gim. mialem kumpla ja mialem 170cm wzrostu a on 168cm;) a teraz ja mam 174cm;) a on 186cmxD:D wiec wszystko zalezy od genetyki;) Pozdro!

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW- do sprawdzenia

Następny temat

ławka skos vs ławka pozioma

WHEY premium