SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest ok ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Witam, potrenowałem półtorej miesiąca na maszynach, i teraz chce fbw z hantlami i w ogóle, powiedzcie mi czy takie ułożenie może być ?

A
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH:
WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGI W SIADZIE: 4s
PRZYSIADY WYKROCZNE
Wyciskanie sztangi poziomo 3s
Pompki na poręczach 2s
WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ

B

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU W UCHWYCIE NEUTRALNYM:
"MARTWY CIĄG":
Wyciskanie sztangi sprzed głowy(wyciskanie żołnierskie)
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY"):
Wyciskanie sztangielek(3s):
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM: 3s
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Pomieszales.

A:
SQ
DL
Dips
HP

B:
Przysiad wykroczny lub wykroki chodzone
PP
Drazek
BP +

sq - przysiad
dl - martwy
hp - high pull
BP + - wycisk na skosie
Dips - porecze
PP - push press

To sa stosunkowo latwe cwiczenia do ogarniecia - jedyne co moze sprawiac problemy na poczatku to: dips, PP - glownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Wypełnij Ankiete w dziale , jest łatwa i obowiazkowa, druga sprawa npisz ciezary jakimi pracujesz w podstawowych cwiczeniach.

Antos
niewiem czy warto rozkładac na dwa zestawy, bo zaczyna od poczatku, spekuluje ze ciezar na wolnych nie bedzie duży.
a pozatym jestem zdania że jak od poczatku to jeden zestaw i atak do zastoju i wtedy rozlozyc dwa zestawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Sam zaczynalem od 1 wiec sie zgadzam, natomiast nie wiem ile cwiczy bo nie napisal o sobie nic - wiec 2 zestawy podalem prawidlowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
jak dodać teraz ankietę bo nie wiem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Płeć :

Wiek :

Waga :

Wzrost
:

Cel treningowy :

Staż treningowy na siłowni :

Uprawiane inne sporty :

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :

Dieta :

Przeciwskazania medyczne :

Zażywane suplementy :

Ostatnio przerabiany plan:

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
HE a jak teraz napisałeś???? normalnie napisz tak jak teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Tomasz1405 pomyliłeś mnie z autorem tematu Ja mu dałem gotowca którego ma wypełnić i tu wkleić

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
łatwoo nie pomyliłem sie sie tylko napisałes zaraz po mnie i tak wyszło heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 66

Wzrost : 189,5

Cel treningowy : Masa i siłą

Staż treningowy na siłowni : półtorej miesiąca

Uprawiane inne sporty : biegam też na siłowni

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full

Dieta : brak

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: A - klata,triceps i brzuch, B - plecy, biceps, brzuch, i tak zmiana A, B, A, B

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): wyciskanie na ławce leżąc 37,5 kg na 3 serie ogarnę, reszta nie wiem



Tu macie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Tomek UUU widze że kiepsko u ciebie naprawde z waga, masz cel masa , wiec priorytet to dieta, proponuje ci jeden zestaw i same podstawy bo twoje wyniki siłowe sa kiepskie mało powiedziane.


MASZ przeczytaj sobie na poczatek spokojnie ci pisze uzytkownik drsguat bo ten człowiek sensownie tłumaczy pewne sprawy i wroc.

https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny-t380753.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA RZEŹBĘ + DIETA - PROSZĘ O OCENĘ !!! :)

Następny temat

Wykonywanie ćwiczeń

WHEY premium