SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest choc iskierka nadzieii?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 259
Witam mam pytanie które na pewno nie raz sie przewineło przez to forum a mianowicie:
Moim marzeniem jest trening bokserski, ale mieszkam na wsi a do najbliższego klubu mam około 70-100 km(zależy w jakim mieście
wiem ze takie cwiczenie w domu to według was tylko pogarsza sprawe bo sie naucze złych nawyków ale czy jest chciaż cień sznasy ze oglądając filmiki na expertvillage.com czy coś w tym styulu o tym jak koleś pokazuje konkretne ciosy czegoś sie naucze bez złych nawyków??

Mam jeszcze jedną prośbe a mianowicie nie bardzo wiem jak zacząc czyli jakie cwiczenia wykonywac dokładnie co robic wiec prosze jezeli to mozliwe o jkies plany treningowe na trzy dni w tygodniu

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3140
Jesli do klubu bokserskiego faktycznie masz tak daleko to moze gdzies blizej jest jakas inna sekcja, jakies karate albo cos, cokolwiek bedzie lepsze od siedzenia w domu i bezmyslnego naparzania w worek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 259
Po pierwsze interesuje mnie głownie boks po drugie ni chodzi o bezmyślne naparzanie w worek ale pytałem sie czy filmy instruktażowe coś dadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 309 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2562
Nic nigy nie zastąpi profesionalnego oka trenera, który zawsze coś podpowie, poprawi, czy powie co i jak. w domu to hmm... Mógłbyś robić bieg bokserski, walke z cieniem, klepanko worka, skakanke.. A to i tak za mało, bo przecież boks to przede wszystkim kondycha, czyli bieganie, jakieś wyskoki w biegu, np. do obręczy, padanie na glebe i robienie pompki, i mnóstwo innych rzeczy, ale na przykładzie tych filmów, to ciosów może jako tako się nauczysz, czy tam trzymania gardy jak należy, ale chyba tak na prawde nic pozatym

"What we do in life echoes in eternity."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Siwy ma rację - nie ma boksu to trenuj kick boxing, karate itd, a jak będziesz mial okazję (np szkola ,studia) być w konkretnym mieście zapiszesz się na boks miając już jako takie podstawy i dobra kondycję.
Z kaset i filmow to sie g..wno nauczysz. Jeśli chcesz koniecznie cwiczyć w domu - to silownia tylko zostaje - co w boksie jest bardzo przydatne (bez koksowania).

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Napisz gdzie mieszkasz. Napewno gdzies w okolicy jest jakis klub SW.
Jeżeli nie chodzi Ci o bezmyślne na*** w worek to poprzez filmy instruktażowe nie nauczysz się walczyc.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1267
trenuj cokolwiek innego byle ny ktos wskazywał ci błedy jakeie popełniasz karate kick boxing obojetnie co masz,a wogóle to ile masz lat bo moze jak bys gdzies dalej do szkoły poszedł juz na jakies studia to mozesz sie zawsze do jakiegos wiekszego miasta przeprowadzic i po problemie wtedy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 259
dziekuje za wasze wypowiedzi chyba zapisze sie na kick boxing bo niedaleko jest sekcja a jak pójde na studia to sie juz konkretnie na boks zapisze. dzieki za wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8599
No i dobra decyzja, na kickboxingu nauczysz się jak wyprowadzać ciosy,nabierzesz kondycji,zobaczysz jakie masz predyspozycje do tego rodzaju sportu. Wszystko zależy od ciebie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek Treningowy

Następny temat

prezent dla boksera

WHEY premium