SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy i jaki doping polecacie w mojej sytuacji?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19 lat

Waga

70kg

Wzrost

179

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

nie mam konkretniej, około 3000 - 3300kcal na utrzymanie wagi

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

żaden

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

około 9%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ekto

Stan zdrowia

Niedługo w pełni zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysianie plackowate

PPM (podstawowa przemiana materii)

szybka?

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Witam, od razu mówię, że jestem nowy na forum. Mam dosyć skomplikowaną sprawę, która wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Od dłuższego czasu miałem zamiar dostać się na uczelnie, gdzie liczone są punkty z matury i z testów sprawnościowych : 1. pływanie 50m 2. bieg 1000m. Wszystko szło zgodnie z planem, dostałem bardzo dobry wynik z matury.

Jednak od pół roku mam problemy ze zdrowiem spowodowane przeciążeniami. Trenuję od 10 lat akrobatykę, tricking + kiedyś 2 lata siłownia, więc wiem co to znaczy trenować systematycznie i sumiennie. Nie jestem w pełnym roztrenowaniu, między urazami miałem okazje poćwiczyć. Niestety moje nieszczęsne kontuzje (przeciążenia stawów, naciągnięcia, spięte mięśnie, skręcona kostka) uniemożliwiły mi systematyczny trening, a moja wydolność moooocno spadła.

Dzięki temu, że cierpliwie regenerowałem się podczas kontuzji za około 5 dni będę w pełni zdrowy po ostatnim urazie. Zostanie mi tylko 15 dni żeby maksymalnie się przygotować i uzyskać jak najlepszy czas. Wiem, że to jest kompletne szaleństwo ale uwierzcie mi, moja obecna sytuacja w życiu prywatnym ( między innymi chęć wyrwania się z domu rodzinnego) zmusza mnie do podjęcia takich działań. To jest moja jedyna szansa.

Najlepsze czasy chciałbym uzyskać łącząc efektywny i rozsądny trening z dopingiem. Proszę o najlepsze porady.
1. Jeśli mam moje zamiary skonsultować z lekarzem czy może to być lekarz rodzinny w przychodni czy jakiś inny?
2. Jaki trening z pływania i biegania będzie najefektywniejszy? W życiu rzadko zdarzało mi się biegać, jeśli chodzi o pływanie to nie jest mój najlepszy sport. Wiem, że będę musiał skorzystać z usług jakiegoś instruktora.
3. Myślę że te info może być ważne : mam alergię i kiedyś dostałem przeciwwskazanie na odczulanie, bo kolidowałoby to z moim układem immunologicznym, czy coś. Wiąże się to z tendencją do łysienia plackowatego. Co prawda teraz jest git ale jak byłem mały w sytuacjach skrajnie stresowych zdarzało się, że te plamki sie pojawiały.
4. Czy ktoś z was wie czy na testach sprawnościowych mogą być testy antydopingowe? Moim zdaniem szansa jest nikła bo skąd mieliby wziąć za to hajs, a jedyne badania to badania u lekarza medycyny pracy (chyba).
5. Ile czasu organizm potrzebuje czasu na regenerację na danym środku? Jakie są efekty uboczne? itp itd

Nigdy nie brałem sterydów, każdą informację będę chłonął niczym gąbka.
179 cm,70kg, 19 lat, ekto, 9%bf, zdjęcie sylwetki w załączniku





Zmieniony przez - krzykacz w dniu 6/12/2018 2:21:45 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Nie ma szans zeby w 2 tygodnie saa pomogly Ci w wybranych testach.
Szukaj instruktora lekkiej atletyki i plywania aby rozkiminic technike i trenuj.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Kolzko te czasy na awf nie są jakieś kosmicznie wygórowane .
Jeśli miałeś styczność z sportem i umiesz w ogóle pływać to bez większego problemu się dostaniesz.
Masz czas idź na basen sprawdź w jakim czasie się wyrobisz , bieg to samo . To Ci pokaże w jakim jesteś miejscu uspokoi psyche i da więcej wiary w siebie . To jest do zrobienia na luzie. Powodzenia

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Poradzisz sobie, skoro całe życie byłeś sportowcem, awf to nie GROM czy SAS.

Odpowiadając na pytania, doping w 15 dni Ci tu nic nie da, testów Ci robić antydopingowych nie będą, bo połowa na tej uczelni i tak wali towar, który jest nieodłączny od sportu. Zrób trochę roztrenowania, skoncentruj się i powodzenia. Jeśli kiedyś Ci się ma przydać doping to 19 jeszcze za wcześnie, większość z nas żałuje, że tak wcześnie zaczęła .

Handel takimi środkami jest zakazany w naszym kraju, więc na forum nie ma takich informacji. Kup keratynę i cordyceps, chociaż też jakiejś znacznej poprawy wytrzymałości przez 15 dni nie uzyskasz


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-06-12 14:16:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Cześć pytanie numer 5 kasuje - nie zamieszczaj takich treści. Co do tematu - pokombinuj z cofeiną jaka dawka przed akcją da Ci lepszy rezulatat. Nic więcej nie zrobisz.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl prop

Następny temat

Wyniki- porady do odbloku

WHEY premium