SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czy da się to przerobić na masę?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 594

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2917

Siema znalazłem w necie trening cykliczny ale na mase ;/

A tutaj daje ten trening w doc. http://w498.wrzuta.pl/plik/4GKda1Ujn3G/bez_tytulu

Waga: 74

Wzrost: 175

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 5 miesięcy

Uprawiane inne sporty: biegi

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: nie możliwa przy mojej sytuacji

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: nie

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13561
Sam ułóż sobie plan, bez diety jak bez ręki.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2917
Nie wiem gdzie edytować, chodzi o ty by ktoś mądry przerobił to na masówkę xD

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2529
znajdź sobie na necie na masę, Michail full treningów rozpisywał w taki sam sposób jak na obrazku

myśl co piszesz i przeczytaj całość jeszcze raz zanim dodasz posta:D

Czego się nie dotknę staje się gorące.

napisał(a)
Początkujący
myśl co piszesz i przeczytaj całość jeszcze raz zanim dodasz posta:D
literówka xD, a odnośnie diety, ty mieszkasz w mieście pewnie, rano wstajesz idziesz do Tesco, kupujesz twarożek czy co tam ;p i wracasz, a ja wstaje i jej to co jest w lodówce ;/. A najwięcej jest podrobów wiadomo czemu :D

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13561
A masz kury? To zjedź jajka na śniadanie
napisał(a)
Początkujący

Mam xD i co 2 jajka gotowane na śniadanie? A co do planu znalazłem ale na 3 dni, przerobie na 4 i wstawię, to powiecie co o nim sadzicie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niesymetryczność pomocy!!!

Następny temat

prosze o opinie

Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Doping mózgu - suplementy dla studentów Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Wywiad z Natalią Czajkowską