SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy czas na przerwe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
1 ,65 to troche mało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
i od 13 roku życia nie rósł, ale dziś bierze 182kg na klatę w płaskim leżeniu i tylko tyle mu to dało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
właściwie to go hamuje mój barat jak miał 13 lat zaczął brać ma dziś 26lat i 1,65 wzrostu
i od 13 roku życia nie rósł

Co za glupoty...


Do autora raz że nie słuchaj tych glupot co byly napisane wczesniej, dwa zacznij cwiczyć całe cialo, kreta zbędna całkowicie, wykonujesz 3 cw i chcesz brac krete? po co? myslisz ze co kolwiek dzieki niej osiagniesz?

1 tydzien przerwy i ruszasz od planu obejmującego całe cialo!! a nie wybrane partie, inaczej daleko nie zajdziesz.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
słuchaj Bery89 nie będę się z tobą kłócił ale wg badań jakie miał wychodzi na to że to kreatyna, na pewno to nie genetyka bo wszyscy w mojej rodzinie są wysocy rodzice dziadkowie.... to że hamuje wzrost to też było gdzieś na innym forum nie wiem jaka to strona była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
lanroffor



większych glupot już dawno nie słyszałem

Powiedz mi więc co to jest kreatyna, gdzie ona sie znajduje, i jakie ma zadanie.

I uzasadnij dlaczego hamuje wzrost jak twierdzisz

i jakie to były badania?

Dziecko masz 14 lat sam nie masz pojecia o treningu, a doradzasz innym? organicz swoja dzialalnośc w tym dziale, bo z tego co widze nic mądrego jeszcze nie napisałeś.





Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-12-12 19:20:41

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
to jest moja teza nikt nie musi na nią zwracać uwagi wiem co to jest kreatyna bo dużo czytałem o niej jej zadania: masa i siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
Zrob sobie tydzien przerwy, a potem nie rob na ilosc tylko na jakosc.

kreatyna nie ma zwiazku ze wzrostem kosci, bo jej zadaniem jest zatrzymanie elektrolitu w miesniach wiec bez sensu to co wymysliles :). Jedyne co zahamowalo wzrost u twojego brata lanroffor to moglo byc to i na pewno bylo, ze zaczal on podnosic ciezary w wieku 13 lat. Kazdy lekarz to powie. Tak na prawde to przygode z silownia mozna zaczac po ukonczeniu 16 roku zycia, jak najbardziej intensywna faza wzrostu juz mija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6851
ja tego nie wymyśliłem to już był wymyślone ja tylko przekazałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
lanroffor

Co prawda pierwszy raz się spotkałem z takim zinterpretowanie działania kreatyny i co daje.

undftd

ćwiczenia są wyko9nywane w sposób dobry i wmiare dokłądny :D
czyli lepiej zrobić np 10 dokładnych i to z napięciem silnie mięśni tzn. że w odpowiednim miejscu napiąc je z całej siły , tylko nie weim czy się podniose spowrotem do góry niż 15 dokładnych

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Pawel3105 w dniu 2008-12-14 17:46:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 281
jak sie nie podniesiesz na jednym treningu to podniesiesz juz na drugim, takze powoli do celu. dobrze by bylo tez jabys zrobil sobie super serie, czyli zrob sobie serie pompek i odrazu po skonczeniu chwyc hantelki i seria rozpietek, nastepnie chwila przerwy (okolo minuty) i nastepna. zrob sobie takie 3-4 i zobaczysz efekty. w zasadzie technike super serii mozna zastosowac na wszystkie grupy i osiagnac niesamowite efekty.

pozdro ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan 15 latka do oceny

Następny temat

Przetrenowanie

WHEY premium