SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czy bez diety można przytyć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 303

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 300 dni Przeczytanych tematów 596
Witam!
Ja i mój kolega mamy problem. Mam 16 lat waże 60kg, mam 187cm, a on ma 15lat waży 48kg i ma 170cm. Chodzimy na siłownię i nie wiemy czy to ma jakiś sens bez dietyitam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1867
odpowiednia dieta to klucz do sukcesu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 3136 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 59154
Zajrzyjcie do działu Junior, do artykułów dla początkujących - tam macie opisane, co i jak. Przede wszystkim trzeba bazować na zdrowych składnikach, na mało przetworzonym jedzeniu, żeby mieć efekty w poprawie sylwetki.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - M-ka w dniu 2017-02-15 17:19:06
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2059 Napisanych postów 50719 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472867
Zapraszam: http://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html

Tutaj znajdziesz odpowiednie porady co i jak robić, aby być zdrowym i poprawić wygląd sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posilek po treningu

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 105kg

Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni