SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy aby dobrze postąpiłem ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
Witam,
Jestem tu nowy i chciałbym na poczatek przedstawić jak to zaczęła się moja przygoda z siłownią. Przygotowywałem sie od około pół roku robiłem jakieś pąpki itp. bo nie miałem dostępu do siłowni a chciałem sie do niej dobrze przygotować dostęp mam od około 3 miesiecy i przez te 3 miesiące już ćwicze normalnie na początek słuchając rad ojca który swego czasu sie naćwiczył robiłem 3 treningi tygodniowo wszystkie partie po 1 ćwiczeniu po 4 serie. Teraz robie 3 treningi i mam podzielone tak że robie każda partie mięśni raz tygodniowo oczywiscie intensywnie. Mam 16 lat skończone w maju tego roku ^^. Postanowiłem że czasami po szkole cieżko mi załapac chęci do ćwiczen bo jestem zmęczony dojeżdżam do technikum i wgl. mam mało czasu ale zalezy mi na siłce. No i postanowiłem wyposażyć sie w odzywke przedtreningowo która mam zamiar zaczać brać od stycznia wystartować z dietą i sie wziąść już fest. Wiadomo przez świeta diety nie utrzymam ;D. No i kontynułując mam pytanie czy ten zakup był dobry dzisaj dla próby wziąłem tą odżywke 10g jest to S.A.W. firmy Trec i odczułem różnice zapał do ćwiczen żeczywiście jest większy i zmeczenie jest mniejsze. Nigdzie nie mogłem znaleść nic na temat odzywek przedtreningowych kiedy mozna zacząć takowe przyjmować itd. wieć ogolnie zastanwaia mnie to czy dobrze robie czy jednak narazie sobie darowac mam tego 200g czyli na jakies z 12 treningów jeszcze no i po swietach napewno kupie sobie białko bo nie wyrobie z dieta no i nie wiem czy cos jeszcze dokładac czy narazie starczy mam jeszcze kreatyne ale to tak mam z okazji za darmo 100capsów jabłczan.
Teraz takie suche dane
16 lat
190cm wzrostu
87 kilo wagi
cel póki co masa ale raczej nie za duzo potem rzeźba

Zmieniony przez - rogo952 w dniu 2011-12-20 21:28:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 427 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15789
Poczytaj co do składu tego S.A.W jeżeli wiesz, że coś z tego ci szkodzi odpuść. Jeżeli spróbowałeś i nie widzisz efektów ubocznych to nie widzę przeciwwskazań. Dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że suplementy w twoim wieku to średni pomyśl lecz jak wszystko przemyślane to nie powinno być problemów. Dieta to podstawa. W tym S.A.W jest kreatyna więc tą możesz zostawić na później lub podzielić się z tatą :D

Pomogłem? Nie chce SOGa pomóż im

www.dkms.pl/index.php?id=314 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
skutków ubocznych narazie nie zauważam więc z tego co piszesz wnioskuje że nie jest to jakiś zaawansowany suplement tylko dla profesjonalistów + białko bede musiał dukupić naprawde nie dam rady z bialkami w diecie kreatyne narazie sobie daruje fakt jest w tym S.A.W. a nic z jego składu mi nie szkodzi no a poza tym s.a.w. i białkami nie bede się już niczym faszerować narazie

A i jeszcze pytanko kolega jest troche chodzielcem ten co chodzi ze mna na siłownie no i kupił sobie na mase białkowo-wenglowodanową odżywke no i teraz rodzi sie pytanie jak u niego z dietą jeśli rozpisze mu diete na mase to w niej wliczyć te wartości odżywcze z tej odzywki czy jak są to w koncu 3-4 dawki dziennie po 1100kcal więc nie wiem, wiem napewno ze nadmiar białek szkodzi na netki podajże a weglowodany to co najwyzej sie chyba odkładaja w postaci tłuszczu a mu to nie zaszkodzi
jego skromne dane
190cm wzrostu
66 kilo wagi
16 lat
trenuje tyle co ja cel oczywiscie masa masa masa

Zmieniony przez - rogo952 w dniu 2011-12-20 22:01:57

Zmieniony przez - rogo952 w dniu 2011-12-20 22:03:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 427 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15789
Suplement to inaczej dodatek. Do zbilansowanej diety. Przy jego wadze dietą jest w stanie spokojnie wszystko dostarczyć więc zakup zbędny. Białka i gainera w diecie nie więcej niż 15%całego bilansu. Doliczaj jako normalny posiłek.

Pomogłem? Nie chce SOGa pomóż im

www.dkms.pl/index.php?id=314 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu na siłke

Następny temat

Fbw tylko hantle. MASA

WHEY premium