SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy SPAM na redukcji można jeść ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
"Jest taki jeden 'dziku', którego wzroku unikam, bo boję się, że zginę." WHY?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
A mnie szczerze mówiąc, nie interesują ci ludzie, nikt mi nie przeszkadza, każdy ma swój urok, a jak już ćwiczę, to nawet nie zwracam na nich uwagi, w przerwach skręcam sztangi, potem jadę i GIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 638
Jest obleśny, ma wzrok mordercy i gwałciciela jednocześnie. Naprawdę boję się :D ale tak jak napisałaś przed momentem, jak już zacznę trening i się wkręcę to jest okej. Mam swój świat i ludzie dla mnie nie istnieją :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1951
Akurat też "robię swoje" na siłowni, ale nie da się przeoczyć takich kwiatków :D Ostatnio jak na bice wzięłam po 8kg to stanęłam obok kolesia, który robił 6tkami... I on tak dyskretnie się popatrzył na moje obciążenie, potem na jego i po cichutku zamienił na 9. Oj, biedny nie poradził sobie... Zwróciłam mu uwagę, że ma swoje robić, bo ja też jestem początkująca i po prostu akurat zwiększyłam obciążenie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Ja obserwuję podczas aero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Mama zrobiła mi zdjęcia i mam zerowe zmiany. Na tych fotkach wyglądam jak niedorobiona gruszka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
Wstawiaj focie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
a nie pyerdol!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
( powiedziała to laska, która nie wychodzi z domu bez pełnego makijażu. )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nowa Goszka

Następny temat

..... Jaki procent Białek, węglowodanów i tłuszczy przyjąć w redukcji ? .....

WHEY premium