SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Czy Ja Się Dobrze Odżywiam

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 742

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2122
Dajmy już spokój chłopakowi, obiecał że się poprawi

Who dares wins

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 226
Dzisiaj przezwyciężyłem lenia i zrobiłem NORMALNE ŚNIADANIE. :D Kolację bym jeszcze wcisną ale boje się że pęknę.. :O
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2970
Zrozumialem ze Twoim celem jest zdrowe odzywianie, nie chodzilo nam tutaj ze masz sie opychac byle czym tylko nie dosc ze jesz malo to takie rzeczy kompletnie bezwartosciowe ze szkoda gadac .. :) Nie musisz sie opychac zle nas zrozumiales chyba :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 226
Nie nie nie "Kolację bym jeszcze wcisną ale boje się że pęknę.. :O" Człowieku, działam podczas ferii a dzisiaj jest tłusty, może też niepotrzebnie pije soki (byle gówno zazwyczaj) bo po wodzie nie czuje się tak "napchany". Ahh ta moja składnia :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2122
po soku czujesz się bardziej zapchany jak po wodzie zaskakujesz coraz bardziej

Who dares wins

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 608 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4744
Hmm chyba w dziale Burneiki jest filmik gdzie jakiś kulturysta mówi że pije wodę mineralizowaną, wpieprza zielenine, je 0 mięsa i rośnie jak na drożdżach. Tu kolega wyznaje tą filozofie też :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta /Pytania

Następny temat

Proszę o sprawdzenie diety

Leksykon suplementacji: Gotu Kola Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Kłopoty Pauli i Piotrka! Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki