SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czwórki i dwójki uda- ile serii?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1876
Przysiady ze sztangą na barkach 3 serie (16-14-12)- choć korci mnie, aby dołożyć jedną aby było pełne 16-cie serii
Hackprzysiady 3 serie (16-14-12)
Wykroski ze sztangą na barkach 4 serie (16-14-12-10)

Martwy na prostych 4 serie powtorzenie j/w

łydki- 4 serie do przysłowiego rozp******u ;)

Może tak być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wrzuć jeszcze jedno na dwójki, na łydki 2 ćwiczenia daj, wspięcia stojąc i wspięcia siedząc

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na dwójki dodaj żurawia, na łydki j/w dwa wspięcia. nawet możesz dać po 6 serii każde wspięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1876
Dobra ok tak dobierałem ćwiczenia, aby mieć zamienniki na drugi plan. Jakie są jeszcze ćwiczenia na dwugłowe, prócz maszyny? No i łydki. Zakłądając, że operuję tylko wolnymi ciężarami. Niestety atlas wyczerpał swoje możliwości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MCNPN i żuraw w zupełności wystarczą na dwójki. Dodatkowo wykroki (długie i głębokie) oraz głębokie siady "ruszają" dwójki.
Na czwórki, siady zwykłe, siady fronty, wykroki ze sztangielkami. Wspięcia stojąc ze sztangielkami, wspięcia siedząc ze sztangą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
http://www.atlas.sfd.pl/Uginanie_podudzi_ze_sztangielka_lezac-c188.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1876
^ To może inaczej. Teraz na 2-ki dam martwy(4 serie) i w/w ćwiczenie(4 serie). A najwyżej dokupię sobię prasę(Marbo) i dam żurawia he?

PS- o co się 'zahaczacie' do żurawia? Kurde właśnie pokręciłem się po pokojach i wszędzie łóżka/kanapy sie za wysoko i trochę ciężko. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nakłądam na sztangę 90kg, blokuje ją żeby się nie poruszała i o nią (ważę też 90kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 21 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90
Wykroki na ostatnie ćwiczenie możesz wrzucić, kozacko dobijają. A co do serii przysiadów możesz spróbować nawet 5 serii, ja w zwyczaju mam nawet 6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1876
Myślicie, że mogę rozbić nogi i plecy na oddzielny trening. Bo czuję , że po takim tyrańsku nóg to ja nawet jedej serii na trcipes czy barki nie zrobię. Czyli

klatk + bic(pon), plecy(sr), barki tric(pt), nogi + delikatnie przedramie(sb)

Zmieniony przez - Gwatemel w dniu 2013-10-22 20:27:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki rozkład jest jak najbardziej ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalenie "oponki" i tłuszczu z kaloryfera

Następny temat

Serie i powtórzenia na MASE

WHEY premium