SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czuje się ociężały a mało jem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2296
Może zaczne od tego że w roku szkolnym nie jem śniadania bo jakoś nie mam czasu. Jem dopiero po szkole obiad, czasami jem także po obiedzie, no i kolacja. A tyje. 180cm/83kg.

Co byście poradzili w takiej sytuacji? Prosze jakoś wyrozumiale bo to moje pierwsze posty na forum.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Może to dziwnie zabrzmi, ale radze Ci....zacząc jesc ;)
Regularne posilki, przedewszystkim dziennie porzadne sniadanie, malo na noc. Podejrzewam, że masz ''rozlegulowany'' metabolizm ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2296
Właśnie często podjadam po obiedzie i zapycham sie na noc.
Kolejny problemem jest to, że cokolwiek zjem odrazu mój bebzon wygląda jak piłka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
jak to nie jeszcze rano śniadania do szkoły a co robiśz musisz odespać 10 min czy 15 ?? ja wstawałam o 6 rano jak chodzięłm do szkoły i jakoś jadłem i przygotowywałem sobie na cały dzień bez diety masowej i nawet z dieta a teraz wstaje 5 rano i jesm 2 błuki sporem moze to nie dobry wybór ale tak jest . Nie rozumiem co to znaczy "bo jakoś nie mam czasu"

Nie rezygnuj ze swych marzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
baster16 Wszystko kwestia przyzwyczajenia
Polecam zmienić swoje nastawienia do odzywiania. 4-5 odp. dobranych posilkow, w tym konkretne sniadanie. I nie objadanie sie na noc [tzn. mozna zjesc twarozek, jakas rybke np. tunczyk itp.]. Slodycze, cukier - calkowicie wyeliminowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2296
Może być na śniadanie musli z mlekiem i kakaem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Jesli musli domowej roboty, to ok, sklepowe odpada. Kakao jesli gorzkie a nie puchatki itp. to też może być.
Chociaz najlepsze platki owsiane, najlepiej gorskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2296
Dlaczego musli sklepowe odpada? (pytam z ciekawości) - to samo z kakaem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Im mniej przetworzony pokarm, tym zdrowszy, i bardziej wartosciowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2296
A co byście polecili na kolacje? Twaróg? Tylko chce zaznaczyć, że nie ćwicze na siłowni, chce sie poprostu w miare możliwości dobrze odżywiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Poczytaj posty podwieszone.

Na "brzuch-pilke" polecam sprobowac zwiekszyc spozywanie błonnika.

Nie powinno sie podjadac, a na pewno nie zapychac na noc. Daj odpoczac organizmowi. Zacznij jesc regularne posilki, to powinno byc ok.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z drugim śniadaniem

Następny temat

Pomocy

WHEY premium