SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137764

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Zachciewa się wycieczek zagranicznych a potem jest płacz, że nie ma za co żreć k***a, szlachcic z doskoku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
I jeszcze marudzi, że mu się nie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2003
A to z tym zadupiem to akurat prawda... A faceci są brzydcy i śmierdzą potem. Za to laski pięęęękne! I szczupłe, a jak jakaś ma więcej ciałka to bez celulitu O.O Najwyraźniej chleb z kminkiem tak działa xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie Krzyś, rzuciłem jej subtelnym komplementem aż się zarumieniła na ślicznej buzi. ja pierdzielę no, zjawiskowa jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
To zamów jeszcze ze 4 pizze Hubert
B: co ty opowiadasz, przecież wszyscy wiedzą, że takie rzeczy tylko w Niemczech
Ja się sobie dziś wydaję taka brzydka, ale już sobie nalałam więc zaraz mi przejdzie


Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-21 20:58:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 203 Napisanych postów 10082 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66158
Ale fakt dupy ladne tam laza o jednej tepej lasce nawet ulozyli piosenke jak w barze nad morzem usiadla i chciala byc w centrum uwagi i sie cieszyla jak wszyscy najej widok spiewali cos czego nie rozumiala i myslala ze jest piekna a piosenka szla prosto : Lalalalalalala Ss*** pałe s***

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Łotyszki niektóre całkiem ładne ale wszystkie palą i drą ryje

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ej do tej pizzerii mam 100 metrów, bo jednak zmieniłem zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A brata chyba za nocleg zacznę liczyć, nie możemy go dobudzić menela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
nie budź za szybko, bo chałupę zarzyga
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium