SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80388

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 48644
ja mam jobla na punkcie ciuchów sportowych zwłaszcza do łażenia po górach no i kosmetyki że nie wspomnę o butach cholera uświadomiłam sobie że ogólnie rujnująca jestem. A jeansy mi ostatnio 7allmankind podchodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31011
http://shop.acnestudios.com/shop/women/trousers-1/best-leather-black-12.html
Aaaaaaa kur.wa! Czemu one są takie drogie 1100e za spodnie Nawet urodzinami tego nie wytłumaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105215
Moto mam ochotę pozmieniać na 135KM, zostając przy aktualnym wyglądzie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43554
hm, moje szalenstwo ogranicza sie do kiecek i butow na wielkie wyjscia ktore kupie, zaloze a pozniej ida na ebay (bo juz za duze rozmiary byly i stwierdzilam ze nie bede ich potrzebowac-nigdy)

no i wczoraj kupilam 3kg migdalow- ale to chyba nie szalenstwo

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38938
Kittie pozwoliłam sobie do Ciebie maila wystosować :P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chuy, zobaczymy ile tate na urodziny sypnie i pomyślimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
sheep: zatonie. Tutaj szybciej niż w PL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 38938
fakin szit. nie podoba mnie się to :> a na ile lat tonięcie jest zaplanowane?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie wiem bo się tym nie interesuje, jako że praca mego M. nie ma wpływu bezpośredniego na mój dobrobyt ale w PL jest raczej bezpiecznie, tutaj to już inna sprawa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Cztery tabletki metki najlepsze dla twej sylwetki S.P.A.M \-)