SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
pompki w staniu na rękach..............ja z damską na podłodze mam problem
Kittie o rurce mogę pomarzyć ale trzeba miec marzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A ty myślisz, że mi te pompki to tak szły elegancko? Że hop hop pompowałam sobie? Zapomnij Jak paralityk, góra 10 cm się opuszczałam i to tylko pierwsze dwa razy, potem mniej

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-25 10:59:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Zresztą ta kobieta ma ciekawe podejście - ona nie rozumie, że ktoś może czy nie może - jak usiądziesz w szpagacie czy 3/4 i nie możesz klatką do ziemi dotknąć to ci na plecach usiądzie i chuy - zesrasz się z bólu a dotkniesz Wczoraj coś robiliśmy, nie wiem jak to opisać i tak mnie pyerdolona za ręce ciągnęła do tyłu aż się przewróciłam

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-25 11:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
no własnie sobie wyobrażałm jak pomujjesz hop - hop
ja pitole ciekawie macie a tą Babeczką sadystka, ale chyba nie usiadła by na kims nie rozciągniętym.....chyba ssssasasa, twardo Was trzyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
i wlasnie dlatego chinczycy tacy dobrzy w gimnastyce, tam nie ma srania po galeziach. nie i chuy

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-07-25 11:15:28

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aj, przypomina mi się od razu na myśl o rozciąganiu na siłę jak mi w biodrze strzeliło i prąd po nodze przeleciał przy szpagacie, fuj, teraz się na tą nogę boję robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A przestancie, oni tam maja takie akademie dla trenujacych gimnastyke dzieciakow. Przeciez to gorzej niz oboz pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Kochane, mam problem, bo doszukałam się sprzecznych informacji na forum.
Mam rozkład 1800 kcal, 100g białka, 130g węgli, reszta tłuszcz.

1. Czy wieczorem można jeść węglowodany, jeśli nie jest to posiłek po ćwiczeniach? Bo Shrimp w moim dzienniczku zaproponowała jabłko na kolację, ktoś napisał, że nie bardzo, bo to węgle, Bunia potwierdziła - i nie wiem co myśleć.

2. Czy żółtą fasolkę wliczam w miskę? Bo przeczytałam, w którymś dzienniczku, że po co ktoś wlicza, a w "Co jedzą Ladies" jest wypisane, że liczymy jako węgle.

3. Czy gotowaną marchew, pietruszkę (zmiksowane na zupę krem wraz z kaszą i mięsem) wliczam?

Gubię się jeszcze w takich drobiazgach, czytam i czytam, ale czasami mam kociokwik


Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-07-25 11:25:59

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to żółtej fasolki szparagowej to tak samo jak zieloną się nie liczy. Strączkowe takie jak fasola, bób, ciecierzyca, soczewica, groch itp liczysz. Gotowaną marchew i pietruszkę korzeń (i wszystkie warzywa korzeniowe) wg Co jedzą Ladies należy wliczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Wesli wegle sa po treningu to OK, ale tylko w takim wypadku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium