SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwone plamki na klatce piersiowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7521
Witam mam od pewnego czasu czerwone plamki na klatce piersiowej.Co może być przyczyna ich nasilania się ponieważ czasami znikają prawie całkowicie a czasami nasilają się i jest ich więcej.


http://imageshack.us/photo/my-images/198/21122011236.jpg/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
napisz coś więcej

swędzi, piecze, łuszczy się?

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2011-12-21 20:45:47
1

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7521
Nic właśnie ani nie swędzi ani nie boli jak wchodzę do gorącej wody to mnie wtedy swędzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
a naskórek schodzi? robią się pęcherzyki?
2

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7521
Nic z tych rzeczy możliwe, ze to jest uczulenie?Bo dziś jadłem twaróg a gdy wróciłem z siłowni i mi wyskoczyły znowu wcześniej były dosłownie pojedyncze i praktycznie nie widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
jest możliwe

mi na pierwszy rzut oka wygląda to na liszajca ale po samym zdjęciu ciężko to ocenić

na Twoim miejscu wybrał bym się do dermatologa, za pewne szybko by ustalił co to jest

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7521
Dzieki wielkie za pomoc będę musiał koniecznie się przejść z tym do lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w plecach:/

Następny temat

Kształt szczęki

WHEY premium