Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 21894 razy
  • Autor

Czerwienienie się ;/

• Dziurdziak
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 11

Wysłano 15 kwietnia 2005 11:11

zgłoś naruszenie

Witam
    Mam pewien problem a mianowicie zawsze gdy ktoś powie do mnie coś krępującego strasznie się czerwienię.. nawet do koloru prawie purpurowego najbardziej uszy ;/

dodam że przy wysiłku dzieje się tak samo ale przy nim to chyba normalne

jest na to jakiś sposób?
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 15 kwietnia 2005 11:16

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • ZASŁUŻONY
    jakryc
    • Na forum: 12 lat
    • Trenuje: kilka lat, z przerwami niestety.
    • LPA: 158206
    • Status:Specjalista

Wysłano 15 kwietnia 2005 11:16

zgłoś naruszenie
    jest: nie przeżywać tak bardzo.

• Dziurdziak
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 11

Wysłano 15 kwietnia 2005 11:33

zgłoś naruszenie
    tylko nawet jak nie przeżywam tak bardzo to sie czerwienię
    rozumiem jak by to było coś baardzo wstydliwego ale nawet przy błahych rzeczach się cały czerwienię ;/
    a jakoś szczególnie tego nie przeżywam

•  
    Anonim

Wysłano 15 kwietnia 2005 13:03

zgłoś naruszenie
      mzoe amsz erytrofobie poczytaj o tym wnecie
    • Anonim

Wysłano 15 kwietnia 2005 21:00

zgłoś naruszenie
        rozwiązanie jedno - siłownia, ew. suplementy, anaboliki (do niczego nie namawiam!), imprezki, dyskoteki i się wyrobisz gwarantuje Ci na 100%. Za dużo siedzisz w domu i za dużo dołującej muzy słuchasz. pozdro
      • Anonim

Wysłano 15 kwietnia 2005 21:02

zgłoś naruszenie
          Acha i kawałek The Game feat. 50 Cent - How we do , działa na mnie rozluźniająco
        • Boofi
          • Na forum: 12 lat
          • Trenuje: teoretycznie od zeszłego wieku
          • LPA: 18697
          • Status:Ekspert

Wysłano 16 kwietnia 2005 01:27

zgłoś naruszenie
          znaczy że układ autonomiczny działa
          XXX Boofi XXX
          Hard Core Straight Edge
          "Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
        • donia95
          • Na forum: 6 lat
          • LPA: 2

Wysłano 01 kwietnia 2008 17:17

zgłoś naruszenie
          Witam. Jak wielu z Was miałam problemy z czerwienieniem się.. Ale udało mi się to zwalczyć poprostu miałam tego juz dość!! Mam dla Was klika rad i co najwazniejsze nei musice wydawac kasy na zadne lekarstwa!!

Ja osobiscie zaczelam byc "wybuchowa" gdy ktos zaczynak mi cos mowic a ja nie znalam odpowiedzi to sie zazwyczaj czerwienilam.. ech no ale wnecie znalazlam rozne fajne teksty no wiec nawet byla okazja zeby je wykorzystac na przestanku zaczelam sie klucic z takim jednym chlopakiem ych wszyscy byli zdziwieni bo nie bylma czerwona..

No ale oks mniej o mnie rady:

1. Nabierz pewnosci sieibe (moze nowa fryzurka tlykio zapytaj sie jak ci bedzie dobrze ja obcielam grzywke no i teraz ych zaczelam sie podobac ;) )
          2. W momentach gdy mozesz straj sie byc "niegrzeczna" No to pomorze z pewnoscia
          3. Staraj sie brac udzial w roznych przedzsawieniach (zwalczys niesmialosc)
          4.Dbaj o siebie zeby sie nie musiala wstydzic
          5. gdy tylko zacznesz sie czerwienic przyusz do twarzy zimne rece albo mow sobie nie bede sie czerwienic lub pomys o cyzm innym ;p
          6. W gronie najleprzych przyjaciolek staraj sie gadac ile wlezie potem gdy poznasz kogos nowego bedzie i latwiej nawiazac z nim kontakt ;p
          7. przy odpowiedz nie przejmuj sie kolegami i kolezankami ze ejstes czerwona .. czy cos to samo minie

no mi sie udalo teraz maja mnei za totalna krejzolke ja wole tak niz buraczek ;p;p Hehehe no wiec hmmm mam nadziej ze tobie sie tez uda ale naprawde nie myslcie o tym i starajcie sie ztym walczyc naprawde warto!!!!!!!!!

Rezultat w oim przypatku:
          1. zaczelma byc smialsza
          2. nie czerwienei sie jak moiw do mnie ososba ktora mis ie podoba
          (chociasz sie zdarza)
          3. Przy pytaniu jestem soba!

A i zapomnialam dodac zeby zmienjszyc niesmialosc to trezab wykorzytsac lekcej wfu szalec szalec szalec hehehe ja wykorzystuje rozn elekcje ;p;p a na niektorych ejstem cichutko...
          No ale co tam waznde ze sysklama pewnosc siebie i wam tez tego z calego serac zycze;p BuŚ ;**

Jak jeszcze czegos nie rozumiec to pisac na gg 10894002 bede sie starac odpisywac ;p;p
        • Towasz
          • LPA: 160

Wysłano 01 kwietnia 2008 21:45

zgłoś naruszenie
          no dobra a co powiecie na przypadek mojego kolegi ktory obficie sie czerwienie po wypiciu małej ilosci alkoholu? Wypije kieliszek i za chwile robi sie czerwony nos policzki uszy okrutnie, tak samo po paru łukach piwa, wraz z wieksz dawka jest coraz gorzej oczywiscie do pewnej granicy ale zawsze wszyscy wokoło maja zabawe porównujac go do czerwonych rzeczy i on i tak przewaznie wygrywa bo naprawde wyglada jak burak. Aha i jeszcze zapomniałem napisac ze wraz z wypijaniem kolejnych piw czy kolejnych kielonków to czerwienieje od glowy do brzucha i to w taki sposób ze jak ktos chce sie dowiedziec ile wypił to kaze mu podwinać koszulkę , naprawde działa to idealnie, I tu pojawia sie moje pytanie czy ktoś mógłby sie elokwetnie wypowiedziec na ten temat ,byłoby wspaniałoscia gdyby ktoś mogł mi a zarazem jemu pomóc w tej kwstii
        • ziomosław
          • Na forum: 7 lat
          • LPA: 4691

Wysłano 01 kwietnia 2008 22:07

zgłoś naruszenie
          Twój ziomek ma uczulenie na alkoholTeż znam takiego jednego, że jak wypije to cały czerwony się robi. Ale się tym nie przejmuje specjalnie
        • Towasz
          • LPA: 160

Wysłano 01 kwietnia 2008 22:44

zgłoś naruszenie
          ppoważnie moze miec cos takiego, i to takei sa objawy tylko take czy to zalezy od organizmu ? ja tam nie wiem czy jest on na cos uczulony wem ze mail kiedys problemy z astma ale nie wiem czy to cos z tym się łączy.
          ale dziekuje poinformuje go choć ona zapewne tez sie tym nie przejmie i pewnie sie do lekarza nie wybierze no moze jak oddali sie znacznie od matki i nowi ludzie na studiach moga go jakoś irytowac to moze sie uda do specjalisty.