SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czekolada z odżywką zamiast mleka w proszku - ktoś ma przepis?

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12159 Napisanych postów 21997 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627334
Naszła mnie nagła chęć na czekoladę. W internecie jest sporo przepisów na taką dawną czekoladę domową z lat 80 tych. Do rozpuszczonego masła dodać cukru, kakao i mleko w proszku - w dużym skrócie o to chodzi. Można też znaleźć przepisy z olejem kokosowym zamiast masła. A mi się marzy taka z odżywką zamiast mleka w proszku i miodem. Szukałam na forum i nic nie znalazłam - kiepsko szukam? Może ktoś widział gdzieś przepis? Nie wierzę, że nie ma.... Będę wdzięczna za pomoc:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
olej kokosowy, słodzidło, kakao taki zestaw składnikó na czekoladę widziałam

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Polecam ten co Malina wrzuciła, smaczny, często robię
Można z wierzchu posypać wiórkami kokosowymi, albo startymi migdałami. Mniam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciastka z fasoli by Cod123

Następny temat

Śniadanie białkowo tłuszczowe - Puszysty omlet z kremem malinowym

WHEY premium